Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4-96-1.6]"Siadło" wspomaganie


done

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

No i stało się. Wspomaganie już nie działa jadąc na "luzie" po przegazowaniu nawet da się skręcać. Może ktoś miał podobny przypadek i wie od czego zacząć- od pompy czy maglownicy.

Pozdrawiam

debiutant :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa moze pasek bardzo luzny ??? mechanikiem nie jestem ale wydaje mi sie ze mozliwosci sa takie, albo pmpa jak wspomniał Martiii albo magla nie szczelna i nie ma cisnienia plynu , albo pasek wsp luyzny :) jak mocno dajesz gazu to jakos dzila?? to znaczy ze robi sie cisnienie i cos tam wspomaga :) niewiem moze sie myle wiec nie bijcie :roll: ale daj znac jak juz bedziesz mial diagnoze odpowiednia . Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez ostatnio szwankuje wspomaganie ale najpierw wymienie plyn bo chyba od nowosci nie byl zmieniany i zobaczymy czy to cos pomoze.Objawy inne niz u autora postu bo u mnie jak jest zimny to chodzi wszystko oki ale jak sie rozgrzeje to kiera chodzi dosc ciezko i jak dodam troszke gazu to idzie normalnie.Zaznaczam ze plynu jest dosc i nie ma wyciekow :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Początkowo też ratowałem się wymianą płynu, niestety w moim przypadku nie pomogło :sad:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez ostatnio szwankuje wspomaganie ale najpierw wymienie plyn bo chyba od nowosci nie byl zmieniany i zobaczymy czy to cos pomoze.Objawy inne niz u autora postu bo u mnie jak jest zimny to chodzi wszystko oki ale jak sie rozgrzeje to kiera chodzi dosc ciezko i jak dodam troszke gazu to idzie normalnie.Zaznaczam ze plynu jest dosc i nie ma wyciekow :neutral:

w twoim przypadku powinien pomoc nowy płyn :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...