Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

pierw znajdz dobrego mechanika, bo pewnie z twoim turbem wszytsko ok...

już byłem na warsztacie i z diagnostą gadałem. tylko że oni sami nie robią tylko wysyłają. a wiadomo to podnosi koszty i wydłuża naprawę... :kwasny:

nowa za droga, regenerowana z allegro to loteria, używek w dobrym stanie i racjonalnych $ mniej niż wody na pustyni. jedyne wyjście robić swoją w dobrym warsztacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

słowa członka forum - mAti_brd z maja tego roku

"pisałem na forum ale widocznie nikt nie posiada na sprzedaż a kupić używkę w dobrym stanie graniczy z cudem

jak mam kupić używkę z luzem na wirniku to już lepiej regenerować przynajmniej jest 12 miesięcy gwarancji

gość w Stalowej regeneruje turbiny dla serwisów boscha u niego kompletna renowacja 800zł a a serwis boscha za pośrednictwo woła 1200zł mają czysty zysk (turbo od brd to raczej chodliwy towar)"

i właśnie o takiej wysyłce mówiłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puzon Ty masz BRD? szczerze to odradzam regenerowane dmuchawki, jak już to kupić nowy środek produkowany przez fabrykę. Koszt 600-800zł. Wtedy jest pewność że to pochodzi, regeneracje 2/10 się udają a potem znowu warsztat, ponowna gwarancyjna regeneracja i dalej niema pewności a auto ciągle u mechanika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - BRD. tylko pytanie gdzie i u kogo się o takie rzeczy pytać.. prawdopodobnie w pon auto idzie na warsztat i dobrze by było mieć jakiś sprecyzowany plan działania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - BRD. tylko pytanie gdzie i u kogo się o takie rzeczy pytać.. prawdopodobnie w pon auto idzie na warsztat i dobrze by było mieć jakiś sprecyzowany plan działania..

Napisz do djim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

gdzie u nas mozna cos proszkowo pomalowac

chodzi mi o zaciski i oslony tarcz, moze tez felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W konopiskach jest taka firma

---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

Nie pamiętam adresu :/ i w Częstochowie gdzieś w bliskiej okolicy więzienia. Na przedłużeniu katedralnej. Prostuja i malują felgi. To może i zaciski tez zrobią

---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

A gdzie w czewie dostane lakier zaprawkowy z pędzelkiem? :)

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

Będzie ktoś dziś na spocie?;) na ostatni nie zdążyłem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema panowie. Dział będzie spokojny przejazd przez Częstochowe? Czy młyn przed jutrzejszym świętem. Bede leciał w kierunku Olkusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bidzio1 zmień dilera albo bierz połowę bo ni cholery Cię nie rozumiem, przed weekendem zwykle jest więcej samochodów więc przed świętem pewnie też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W boże cialo d*py nie urywa. Smialo przelecisz. Tyle ze remonty na dk-1 w okolicy McDonald

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam sprawę - mam auto na oku z Częstochowy może chciałby ktoś podjechać i zobaczyć? Odwdzięcze się piwkiem :decayed:

Częstochowa, śląskie , Parkitka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany szukam dobrego lakiernika

moze ktos kogos polecic

maska do pomalowania bo lakier bezbarwny zaczla odlazic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...