Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Montaż czujników parkowania parktronica tył


norbi3000

Rekomendowane odpowiedzi

panowie padl mi czujnik tyl-prawy-zewnętrzny

pytanko-musze sciagnac caly zderzak?/pozdr

Jeśli masz ori czujniki, to na pewno musisz zrzucić zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze pozwolę sobie powtórzyc pytanie dotyczace montażu czujników w zderzaku tylnym .Po przewierceniu orginalne czujniki nie maja sie czego trzymać, czy można dokleić jakieś mocownia ,koszyki lub ...niewiem co .A może dać sobie spokój i kupowć zderzak przystosowany pod PDC .Dzięki za jakiekolwiek sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocowania są dostępne w ASO tylko do przedniego zderzaka. Z tyłu musisz kupić całą część zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra w porządku wobec tego nic nie bdę kombinował tylko poszukam gotowego zderzaczka z dziurkami .

Podziękował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są doklejane adaptery w które wchodzi ori czujnik. Podawałem wcześniej aukcje na ebay. Na allegro chyba też kiedyś widziałem. Klei się to na taśmę 3M w zestawie lub po prostu na jakiś klej żeby trzymalo. Oczywiście nie są oryginalne.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy muszę ściągać zderzak żeby zamontować czujniki nie oryginalne? Nie da się jakoś tych kabli przeciągnąć z założonym zderzakiem? Wole się nie brać za jego ściąganie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czego bać z tym ściąganiem, a chyba lepiej zrobić coś porządnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ale boję się że później nie będzie coś pasowało jak należy, a jak mam wymiary i wszystko to mogę wywiercić, przełożyć czujniki i gotowe, tylko pytam czy da się te kable jakoś przełożyć do środka bez zdejmowania? I przy okazji, te czujniki takie najtańsze za 50 zł są ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak wiem, ale boję się że później nie będzie coś pasowało jak należy

Ale co ma nie pasować? Nie przesadzaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok, ale możesz mi powiedziec czy da się to zrobić bez demontażu? Nie mówię że nie ściągnę, ale chce wiedzieć na wszelki wypadek. I co myślisz o czujnikach za 50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ludzie jakoś montują bez ściągania, bo nawet mój znajomy w avancie to robił, ale ja jestem zwolennikiem oryginalnych części, dlatego nie wypowiem się na temat takich czujników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w B4 takie za 50zł i robiły robotę. Nie było problemu śnieg czy deszcz, działały bez problemu. Ale do B6 to już ori będę kupował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam valeo i nie narzekam. Ale koszt trochę większy niż 50zl [emoji14]

Wysłane z mojego HTC One_M8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki ;) a na oryginałach jaka cena by była? Założenia czujników ? I czy dużo więcej roboty?

Musisz zmienić zderzak pod PDC, bo sam tak dziur nie wywiercisz i on od razu ma mocowania na czujniki. Moduł z czujnikami i wiązką to koszt. ok. 400 zł + zderzak i jego malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szukam informacji na temat wiązki do PDC od tylnego zderzaka.Mam założony tylny zderzak i ori czujniki z wiązką która wchodzi do środka i moduł.Dalej wiązka chyba musi iść do samego przodu i nie wiem gdzie to się podłącza.Jest gdzieś to opisane jak dorobić wiązkę i podłączenie.

Edytowane przez aker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...