Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Bry :hi:

Odbieram dzisiaj autko z serwisu.

Oddac auto do mechanika to Ci posklada ch@j zle rozrzad ...

Uszczelka pod glowica + reszta uszczelek, podkladki oringi, zregenerowana glowica, nowy olej... Mam nadzieje ze juz bez niespodzianek sie obejdzie :facepalm:

no trzeba mieć zaufanego mechaniora , a takich to ze świeczką

Co chciała bo widziałem, że dzwoniła wczoraj.

jak coś chciał to wczoraj a dzisiaj już nieaktualne :P opony musze kupić i chciałem pytnąć czy jest ktoś z forum kto obsługuje klubowiczów z jakimiś fajnymi cenami ?

jest...sam Prezes ma opony... pisz do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:bry i wypoczywamy dalej:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano ja sie ulatniam na weekend jak zrobie na zat to będe na spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: szczepanpl widać cię.

wczoraj ledy zakladał...

Pany, ma ktos kupione ramki czarne klubowe w zapasie? bo z zamowienia trzeba dluuugo czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i już siedzą piękne nówki PIRELLI P7 :D można zapierdaczać :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt piwa nie pije nie ma sprawy robie sobie grilla z małżonką a jutro lecimy na wielkie piwo z kolegami z pracy zebrało się siedem osób szykuje się gruba impreza - Karolina gdzie Ty wyjeżdzasz i kto tu teraz będzie przecinki sprawdzał :nabijasie::nabijasie::nabijasie:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, wypatrzyłeś coś w logach jeszcze? :eusathink:

wypadający zapłon na jednym cylindrze, korekta na jednym cylindrze i spadek doładowania przez nieszczelności. Dobrze tam jest dokoksowane i widzę że faktycznie to mogło jechać lepiej :naughty: 170 gram na przepływce skoczyło na moment. :whistling: niech zmieni świece, oringi pod wtryskami założy nową opaskę na ten nieszczęsny ic wcześniej go płukając, wyczyści i zaadoptuje przepustnice bo turbo ją zaoleiło i na litość boską niech nie pałuje do 7k rpm bo to nie kawasaki a limitery ma pozrywane :polew: oglądałem te logi na szybko ale jak znajdę chwilę wolną to jeszcze przeanalizuje wtryski bo w pewnym momencie wydawało mi się że nie wyrabiały. Co do gazu to ja sie za bardzo nie znam ale wg mnie instalka w tym pojeździe powinna ogarniać do 250KM ile ogarnia nie mam pojęcia. Ten kat i dolot jest tam potrzebny jak świni siodło i proponuję kwasiaka :wink: Aha trzeba wymyć sinik z tyłu i wyczyścić wtyczkę od czujnika położenia wału bo jakieś śmieci w pewnym momencie pokazywał w logu w którym przebił na 4 bieg. Dodatkowo polecam wymiane podciśnień na silikony ( koszt ok 40 pln)

Tymczasem odpalam browar i idę programować skurwiałą primere p12 :facepalm:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: szczepanpl widać cię.

wczoraj ledy zakladał...

Pany, ma ktos kupione ramki czarne klubowe w zapasie? bo z zamowienia trzeba dluuugo czekać...

A gdzie konkretnie mnie widać? Za dużo nie jeżdżę po Wrocławiu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: szczepanpl widać cię.

wczoraj ledy zakladał...

Pany, ma ktos kupione ramki czarne klubowe w zapasie? bo z zamowienia trzeba dluuugo czekać...

A gdzie konkretnie mnie widać? Za dużo nie jeżdżę po Wrocławiu....

Wyłapała Cię klubowa kamera w centrum Wrocławia a na forum nie wchodzisz tylko czytasz to też jest adnotacja ale bez obaw głowa do góry i na spota .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można oddać do górala jest pytanie czy się opłaca

---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

Ja przedwczoraj widziałem byłego żółtka duffiego na czarnych stalakach. A wczoraj naciąłem się na pewnego niebieskiego avanta... Na kalpie miał 1,6 czy 1.8 ale sądząc po wydechu i odejściu to :whistling::naughty: Dzisiaj bedę wiedział co tam mruczało bo miał ramki z mojego zaprzyjaźnionego warsztatu.

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ----------

dobra już wiem mamy jeszcze jedną eske we wro 2.7biT ok +400ps. Trzeba uważać żeby przez dolot jakiegoś smarta na światłach nie zassał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech zmieni świece, oringi pod wtryskami założy nową opaskę na ten nieszczęsny ic wcześniej go płukając, wyczyści i zaadoptuje przepustnice bo turbo ją zaoleiło i na litość boską niech nie pałuje do 7k rpm bo to nie kawasaki a limitery ma pozrywane :polew:

Dzisiaj jedziemy na zakupy i będę ogarniał tego bolida :wink:

Do dolotu potrzebuję jakiś adapter na przepływkę? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz wypoczywam. Mowia ze HDI to pije rope jak ja wode.....400 km i spalanie 5,6. Silnik moze nie powala ale ta skrzynia ma fajne przelozenia. 150km/h i 2500 rpm hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja bede mial nowke wklad od strony pasazera, grzane :) Ale to jak mi przyjdzie duze od Anglika :) Odezwij sie w tygodniu. Albo podeślij tel na PW.

P.S. Wracam wczoraj z serwisu po prawie calym remoncie, stawiam auto pod domem, odpalam ponownie auto i jak na złość centralnie sie ZJARAL rozrusznik ... Nic, tylko wziasc siekierkę i się rąbać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja bede mial nowke wklad od strony pasazera, grzane :) Ale to jak mi przyjdzie duze od Anglika :) Odezwij sie w tygodniu. Albo podeślij tel na PW.

P.S. Wracam wczoraj z serwisu po prawie calym remoncie, stawiam auto pod domem, odpalam ponownie auto i jak na złość centralnie sie ZJARAL rozrusznik ... Nic, tylko wziasc siekierkę i się rąbać

Dlaczego siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urąbać się trzeba a nie zarąbać :naughty: Widział mnie pan Marcin czy tylko poszedł w osiedle bo luka była ? :decayed:

Do dolotu potrzebuję jakiś adapter na przepływkę? :eusathink:

Jak mu przyjdzie kwasiak po ori puchę to nic nie rusza a jak pod stożek to wszystko Ci wyjaśnię. Tam tylko pare silikonów więcej potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...