Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Idę dzisiaj przed 20 po zaparkowany na osiedlu samochód i nagle oczom nie wierze, no ja pier**l... :wallbash:

100_5544.jpg

Zgłosiłem na AC, później wizyta na komisariacie na Jaworowej i kazali mi przyjść jutro między 8 a 15 to będzie koleś, który ogarnie wystawienie dokumentów dla ubezpieczyciela. No już nie chciało mi się z nimi kłócić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

ja sie orientowałęm do siebie to 550 zł powiedzieli z paskiem zielonym

Trzeba było w PZU kupić pakiet szyby za uwaga ....50zł rocznie :decayed: Teraz to muszą być zdjęcia szyb załączone a jeszcze rok temu nie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo super.... chętnie pożyczę... powiem Ci tak.. bez strojenia ładnie lata to bydle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haaa jeszcze po jakim tuningu czy hgw.... zadowolony jestem. ASC chodzi bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro peugeot-a odbieram od blacharza :decayed: młodej rowerzysta wydzwonił w drzwi i dziurę zrobił o pogiętym błotniku nic nie wspomnę.... 250zł mandatu przytulił :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo. Konektor robi robote :kox: ja swego czasu cb naprawialem jakies tam pojecie jest ale oni to mistrze :)

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

ćwiara mam robote dla Ciebie:

Kolega ma Passata b6 i od pewnego czasu nie działa mu otwieranie/zamykanie z kluczyka, drugi kluczyk działa prawidłowo. Wymienił baterie i nic to nie dało, trzeba kodować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie pomysł jakie sprzęgło ładować pod jednomas u mnie ? AWX czy coś bardziej miekkiego ? Docisk zostaje ten co w zestawie na tych tarczach ?

---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

Byłem wczoraj u Jacka i mam spory zapas na pompie i wtryskach więc będziemy coś modzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo. Konektor robi robote :kox: ja swego czasu cb naprawialem jakies tam pojecie jest ale oni to mistrze :)

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

ćwiara mam robote dla Ciebie:

Kolega ma Passata b6 i od pewnego czasu nie działa mu otwieranie/zamykanie z kluczyka, drugi kluczyk działa prawidłowo. Wymienił baterie i nic to nie dało, trzeba kodować ?

Najpierw niech na zaplonie przycisnie dowolny przycisk na pilocie, powinien zlapac synchronizacje. Jesli nie pomoze to trzeba vagiem zrobic kodowanie.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo super.... chętnie pożyczę... powiem Ci tak.. bez strojenia ładnie lata to bydle :decayed:

mówiłem przecie że tak bedzie . Ja rok temu na swoim zestawie jak była bardzo ładna pogoda i stałem na wiadukcie na armii złapałem kolesia z tiróweczki z oławy , także ze 27 km złapałem :) ale sirio megawat 4000 to już jednak jest kozak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo. Konektor robi robote :kox: ja swego czasu cb naprawialem jakies tam pojecie jest ale oni to mistrze :)

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

ćwiara mam robote dla Ciebie:

Kolega ma Passata b6 i od pewnego czasu nie działa mu otwieranie/zamykanie z kluczyka, drugi kluczyk działa prawidłowo. Wymienił baterie i nic to nie dało, trzeba kodować ?

Najpierw niech na zaplonie przycisnie dowolny przycisk na pilocie, powinien zlapac synchronizacje. Jesli nie pomoze to trzeba vagiem zrobic kodowanie.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Zadziałało. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie pomysł jakie sprzęgło ładować pod jednomas u mnie ? AWX czy coś bardziej miekkiego ? Docisk zostaje ten co w zestawie na tych tarczach ?

---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

Byłem wczoraj u Jacka i mam spory zapas na pompie i wtryskach więc będziemy coś modzić

Maciek wszystko jest zależne od tego w jakiego niutona celujesz.

AWX - tarcza 228mm

AVF - tarcza 240mm

Z tym, że tarcza i zestaw z AVF nie wejdą do skrzyni 5cio biegowej, ponieważ kosz skrzyni jest za mały.

Ja swoje oddaję do Radzikowskiego na dniach, wraz z kołem zamachowym, aby to wszystko splanować:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie pomysł jakie sprzęgło ładować pod jednomas u mnie ? AWX czy coś bardziej miekkiego ? Docisk zostaje ten co w zestawie na tych tarczach ?

---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

Byłem wczoraj u Jacka i mam spory zapas na pompie i wtryskach więc będziemy coś modzić

albo jedno albo drugie ;)

jak jednomas to kolo od b4 albo a4 026105269l, sprzeglo np luk 623 113 900, ramka z uszczelka i sruby do mocowania zamachu i docisku

jak dwumasa to awx ponoc mocniejszy od afnowskiego, wsio p&p majac to na wierzchu raczej docisk tez bym zmienil, bo koszta stosunkowo niskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dwumas od awx będzie pasowałał do afn sprzęgło tak ale dwumas to nie jestem pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dwumas od awx będzie pasowałał do afn sprzęgło tak ale dwumas to nie jestem pewny

namieszalem heh dwumasa jest taka sama :wink: docisk, tarcza awxa ponoc mocniejsze i 400nm przyjmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynie masz 6?

piątka

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

Nie wiem czy dwumas od awx będzie pasowałał do afn sprzęgło tak ale dwumas to nie jestem pewny

ja jednomas zostawiam tylko kwestia jaką tarczę i jaki docisk ładowac

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

Maciek wszystko jest zależne od tego w jakiego niutona celujesz.

AWX - tarcza 228mm

AVF - tarcza 240mm

Z tym, że tarcza i zestaw z AVF nie wejdą do skrzyni 5cio biegowej, ponieważ kosz skrzyni jest za mały.

dobra to teraz z polskiego na moje do skrzyni 5 wsadzam na mój jednomas tarczę i docisk z AWX plug and play ?

i tu jeszcze tak na poprawę nastroju... dla tych którzy lubią patrzeć jak czyjeś marzenia się topią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...