Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Kur... dostałem dziś sms-a z banku ze moja karta kredytowa została zablokowana ... Długo nie myśląc cisnę do banku , babka dzwoni na infolinie i koleś mnie pyta czy robiłem zakupy w SEARS w USA ... Zamarłem :kwasny: Dużo nie ukradli ale bank całość odda :banan: , i od razu stara karta do kosza i czekam na nową :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Maciek, kto Ci taki c**jowy program napisał, że dymu jak z komina na Batorym?:polew: Masz zdecydowanie za bardzo podlane paliwem. Dziurę w dolocie raczej wykluczam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, kto Ci taki c**jowy program napisał, że dymu jak z komina na Batorym?:polew: Masz zdecydowanie za bardzo podlane paliwem. Dziurę w dolocie raczej wykluczam:wink:

Stara szkoła softów.... doyebać paliwa i niech się dzieje wola nieba :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też trochę zadymi, ale Maćka to już gruba przesada:decayed:

nie ma dymu bez ognia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla lubiących glebę :facepalm:

POJEBUSY :facepalm::facepalm::facepalm:

Dlaczego pojebusy ? Pasjonaci ale taka gleba to już lekka przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię glebe, nie powiem, ale to jest tak jak Karol mówi - przegięcie piz*y, nie wspominając o tych negatywach :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię glebe, nie powiem, ale to jest tak jak Karol mówi - przegięcie piz*y, nie wspominając o tych negatywach :facepalm:

Kolejny raz Ci przypomnę... że mam rację. Kiedy Ty się tego nauczysz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię glebe, nie powiem, ale to jest tak jak Karol mówi - przegięcie piz*y, nie wspominając o tych negatywach :facepalm:

Kolejny raz Ci przypomnę... że mam rację. Kiedy Ty się tego nauczysz :grin:

Jak się w końcu TATO ze mną napijesz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię glebe, nie powiem, ale to jest tak jak Karol mówi - przegięcie piz*y, nie wspominając o tych negatywach :facepalm:

Kolejny raz Ci przypomnę... że mam rację. Kiedy Ty się tego nauczysz :grin:

Jak się w końcu TATO ze mną napijesz :grin:

to zwieź d*pę do ojczyzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja wątroba jeszcze będzie miała mnie dość, spokojna Twoja rozczochrana :guma:

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, kto Ci taki c**jowy program napisał, że dymu jak z komina na Batorym?:polew: Masz zdecydowanie za bardzo podlane paliwem. Dziurę w dolocie raczej wykluczam:wink:

Stara szkoła softów.... doyebać paliwa i niech się dzieje wola nieba :grin:

Jacek Twierdzi ze trzeba wyrównać limitery i bedzie wszystko ok. Reszta softu jest spoko. Stwierdził że zdejmie dym i doda parę klaczy. Ja stwierdziłem że dym jest w normie a to ma w końcu normalnie jechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pomocy pilnie potrzebny warsztat z vagiem szczegoly http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/diagnostyka-vag-wrocku-pilna-sprawa-285227/#post3754543

Skontaktuj się z kolegą cwiara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelgądając projekty użytkowników zauważyłem że w niektórych A4 B5 w konsoli środkowej jest nawigacja z radiem, jeśli dobrze zauważyłem auta te posiadają konsole polifcie? Tylko nie moge pojąć jak mieści się tam nawigacja + climatronic ?! Ja posiadam przedlift, czyli mógł bym zamontować konsole z polifta i wepchnąć tam swój climatronic + nawigacje te fabryczna jesli sie nie myle ??:D Namieszałem nieco może ktoś zrozumie ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pomocy pilnie potrzebny warsztat z vagiem szczegoly http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/diagnostyka-vag-wrocku-pilna-sprawa-285227/#post3754543

Skontaktuj się z kolegą cwiara

Grzesiek na urlopie, a koledze z tego co wiem się spieszy.

Przelgądając projekty użytkowników zauważyłem że w niektórych A4 B5 w konsoli środkowej jest nawigacja z radiem, jeśli dobrze zauważyłem auta te posiadają konsole polifcie? Tylko nie moge pojąć jak mieści się tam nawigacja + climatronic ?! Ja posiadam przedlift, czyli mógł bym zamontować konsole z polifta i wepchnąć tam swój climatronic + nawigacje te fabryczna jesli sie nie myle ??:D Namieszałem nieco może ktoś zrozumie ;d

Do przedlifta sobie daruj. Żeby to miało ręce i nogi z wyglądem, to raczej swap na konsolę polift, czym się od tygodnia zajmuje właśnie wspomniany wyżej cwiara. Ktoś na forum wrzucił navi do przedlifta (nawet z niedalekich okolic Wrocławia jak dobrze pamiętam) i wygląda to średnio. Moja rada - odpuść. Chyba, że w polifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem ;d myślałem że wystarczy podmienić konsole środkową pogrzebać troche w kablach, ale to jednak więcej dłubania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...