Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Oli obgadywalismy cie na spocie czy jesteś w pl czy usa i czyje auto Chopin widzial u lolka na slubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raf kierownikował wsio dogadane było ;) ja dzisiaj właśnie wracam do PL, jutro będę we Wro ;) BTW to tu na miejscu zrobiłem prawie 4kkm :D taka mała wycieczka, benzyna jak za darmo to można :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli obgadywalismy cie na spocie czy jesteś w pl czy usa i czyje auto Chopin widzial u lolka na slubie

mi pewnie też dupsko objebaliście :bag: ciule :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli obgadywalismy cie na spocie czy jesteś w pl czy usa i czyje auto Chopin widzial u lolka na slubie

mi pewnie też dupsko objebaliście :bag: ciule :grin:

Jak zawsze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po to dzisiaj w nocy pojedziemy Seat Exeo ST 2.0 TDI*Style*Alu*Klimaautomatik* als Kombi in Braunschweig

jak Wam się widzi?

---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

jeszcze to Seat Exeo ST 2.0 TDI Style Navi Xenon als Kombi in Grebenstein

lub Seat Exeo ST 2.0 TDI Style NaviMFD-BiXeno2011 als Kombi in Braunschweig

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

nad tym jeszcze się zastanawiamy Opel Astra 1.7 CDTI Sports Design Edition GOWORIM!!! als Kombi in Hannover

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

to Opel Astra Sports Tourer Design Edition 1,7 CDTI NAVI als Kombi in Grebenau-Wallersdorf

---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

ciężko się zdecydować :) pomóżcie ;-) Audi A4 1.9 TDI DPF, 19" Alufelgen als Limousine in Hannover

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po to dzisiaj w nocy pojedziemy Seat Exeo ST 2.0 TDI*Style*Alu*Klimaautomatik* als Kombi in Braunschweig

jak Wam się widzi?

---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

jeszcze to Seat Exeo ST 2.0 TDI Style Navi Xenon als Kombi in Grebenstein

lub Seat Exeo ST 2.0 TDI Style NaviMFD-BiXeno2011 als Kombi in Braunschweig

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

nad tym jeszcze się zastanawiamy Opel Astra 1.7 CDTI Sports Design Edition GOWORIM!!! als Kombi in Hannover

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

to Opel Astra Sports Tourer Design Edition 1,7 CDTI NAVI als Kombi in Grebenau-Wallersdorf

---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

ciężko się zdecydować :) pomóżcie ;-) Audi A4 1.9 TDI DPF, 19" Alufelgen als Limousine in Hannover

Exeo fajne. Prawie jak audi dużo wspólnego. A z opli może insignia? Tez można wyrwać w fajnych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie taka sytuacja, poszukiwałem gwintu, zgłosił mi sie koleś o nicku odison(ul Ks. Witolda),z wrocławia, ze ma fk g36 i poszukuje 1ba, więc dobrze sie składa, bo akurat mi taki lezał, ugadałem sie z nim na wymiane + dopłata z mojej strony, prosił mnie żebym mu wysłał przed weekendem, bo chciałby w sobote podziałać zmienić i w poniedziałek odesłać mi gwint, jednak mamy wtorek, z gościu kręci, że nic nie dostał paczki, chodź według kuriera jest dostarczone, a już widziałem fotki jak założyl... moje pytanie, czy może go ktoś odwiedzić, jakby to nie był problem? :wink:

do tego wątek typka. jak to mu siadło na 1ba, założony 15-06-2014, 14:30 -niedziela

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/sprezyny-1ba-332106/

tutaj załącznik kurierowy:

3w5qnyG.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema:hi: dopiero dzisiaj wytrzezwialem więc się zglaszam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...