Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

No raczej temat bez vaga sie nie obejdzie

Auto ostatnimi czasu głosniej pracuje i słabiej chodzi ( źle się odpycha ) a dokładniej auto bardziej buczy niż jedzie i towarzyszą temu drgania mocno wyczuwalne

Potrzebuję zrobić porządną diagnostykę z logami pomiarami i się czegoś dowiedzieć żeby nie wymieniać pół auta w ciemno

już napisałem do Ecu Project ugadam się z nimi na wizytę i czegoś się dowiem bo tak w ciemno wróżyć to wiesz ... różnie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na przyszłośc tutaj nikt w ciemno nie wróży wszyscy mają vagi robią logi i inne rzeczy w ecu project parę lat temu za obcięcie wężyka zapłąciłem 100 zł mistrzostwo świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja swojego vaga nie mam ...

Ale widze ze masz w swoim opisie " drobne naprawy diagnostyczne logi " może ty był byś mi wstanie pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani Wrocławianie... mam problem i chciałbym zapytac kto mógłby pomóc..... kupiłem kabelek viakena i nie moge sobie poradzić z uruchomieniem jakiegokolwiek programu... jesli już któryś hula to nie wykrywa urządzenia... moje pytanie jest nast. kto byłby tak miły i poświęciłby mi troszkę czasu ? Podjechałbym z całym moim sprzętem żeby to wszystko poinstalować... ??? Pozdrawiam Dolnoślązaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się tak temat o VAGu rozkrecil to miałbym małe pytanko/prośbę. Czy ktoś we Wro wyłączył czujnik od pasów komputerkiem ? Jeśli tak to bardzo chętnie bym podjechał do kogoś z prośbą o zrobienie takiego majstersztyku :-) oczywiście nie za darmo :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki czujnik? Są usztywnione po wystrzale czy czy drą jape żeby zapiąć?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drą papsko, żeby zapiąć pomimo, że pas mam zapięty i powoli mnie to zaczyna denerwować. Oczywiście nie cały czas ale niekiedy pipka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cierpię na chroniczny brak czasu ale może Goldi się podejmie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocławianie - czy między Świętami a Sylwestrem (poniedziałek - środa) ktoś znalazłby odrobine czasu żeby pomóc amatorowi w instalacji programu na laptopie (mam kabelek od viakena)....podjechałbym.... jestem ze Świdnicy i nie mam nikogo kto mógłby mi pomóc....

No i udzielić jakiejś lekcji VAGowania..... pliiiizzzzz :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocławianie - czy między Świętami a Sylwestrem (poniedziałek - środa) ktoś znalazłby odrobine czasu żeby pomóc amatorowi w instalacji programu na laptopie (mam kabelek od viakena)....podjechałbym.... jestem ze Świdnicy i nie mam nikogo kto mógłby mi pomóc....

No i udzielić jakiejś lekcji VAGowania..... pliiiizzzzz :embarrassed:

W któryś wieczór mogę znaleźć godzinę. Dzwoń po świętach. Numer masz w pierwszym poście.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie, szukam kogoś w okolicach Wrocławia kto bawi się w dokładanie rzeczy do konkretnie A4 B8. Potrzebowałbym pociągnąć po aucie trochę kabelków i zamontować schowek już z gotową instalacją pod zmieniarkę i AMI. Dla kogoś, kto się tym zajmuje to zapewne parę godzin roboty, a ja z powodu deficytu czasu odkładam to już drugi miesiąc :) Najchętniej zostawiłbym samochód komuś na całą sobotę i mógłby się z tym bawić.

Z góry dzięki za odpowiedź

Życzę wszystkim wesołych świąt i sporych prezentów dla Waszych Audi :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnych i wesołych Świąt.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnych i wesołych Świąt.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

wzajemnie Ryju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bedzie na dniach jakis spocik? Czy bylby ktos ogarniety zakodowac mi obrysówki US'a za drobna oplata? :) Dla mnie to czarna magia.

Dzieki i wesołych!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy będą chętni na niedziele. Cześć osób wyjechała na święta. W sprawie obrysow pisz do kaja. Powinien to ogarnąć.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...