Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie za info, to ta sama co w październiku sprzedawał, trzeba gdzieś wątek założyć o RS_MOBILE będzie łatwiej innym na przyszłość


Szukam 1.8 T a się jeszcze skończy na 1.9 Tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Temat goscia i jego aut juz byl walkowany w osobnym watku:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/373374-BEX-Wrocław

oraz tutaj w Spotach Millenijnych,musialbys sie cofnac kilkadziesiat stron wstecz.Ogolnie opinie nie sa zbyt pochlebne.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

O widzisz, dobrze wiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perełek to on nie ma mieszkam dwie ulice dalej to co któryś dzień widzę te jego auta czesto je ustawia pod wejściem do PolMotors VW

Edytowane przez Radex121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, używał ktoś z Was jakiegoś depresatora do AVF lub ogólnie do diesla? Po przygodzie z A6 z zamarzniętą ropą w tamtym roku zastanawiam się nad prewencyjnym użyciem. Macie coś sprawdzonego czy odradzacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niebieska kostka od fabrycznego subwoofera mi mocno zaśniedziała, przestały mi działać tylne głośniki i sub. bo wyczyszczeniu okazało się, że pin od grubego brązowego przewodu (masy?) przestał istnieć :decayed: prawdopodobnie jest to przyczyna awarii. czy ktoś we Wrocławiu lub okolicach jest w stanie mi to naprawić? załączam zdjęcie, wiele rzeczy zrobię sam, ale na to nie mam pomysłu...

ziq7oud3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak dać 600 zł a sie okaże że to nie pompa tylko magiel i co kasa w błoto trza by gdzieś pożyczyć na podmianę

jak pożyczysz pompę to mogę Ci podmienić bo moja od b5 to chyba nie to samo

Jestem po wymianie pompy na regenerowaną ZF'a i jest miodnie jeśli chodzi o kręcenie kierą. Teraz jest temat, łożyska, szczególnie na zimnym silniku je słychać. Całe szczęście mam ją na gwarancji i mają mi kolejną przysłać na podmiankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czy ktoś we Wrocławiu lub okolicach jest w stanie mi to naprawić?

Jest ale koszt naprawy może przewyższyć wartość wzmacniacza. W kostce natomiast należałoby wymienić piny przed wpięciem w nowy wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak dać 600 zł a sie okaże że to nie pompa tylko magiel i co kasa w błoto trza by gdzieś pożyczyć na podmianę

jak pożyczysz pompę to mogę Ci podmienić bo moja od b5 to chyba nie to samo

Jestem po wymianie pompy na regenerowaną ZF'a i jest miodnie jeśli chodzi o kręcenie kierą. Teraz jest temat, łożyska, szczególnie na zimnym silniku je słychać. Całe szczęście mam ją na gwarancji i mają mi kolejną przysłać na podmiankę.

To ci się po szczęsciło że tylko to pompa fajnie powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś we Wrocławiu lub okolicach jest w stanie mi to naprawić?

Jest ale koszt naprawy może przewyższyć wartość wzmacniacza. W kostce natomiast należałoby wymienić piny przed wpięciem w nowy wzmacniacz.

jak piny zaśniedziałe przy wzmaku to i kostka wpinana od wiązki do wymiany , bo nawet jak założy nowy wzmak to nie zagra czysto, ostatnio gdzieś u nas w dziale sprzedam był wzmak z kostką do wzięcia :hi:

Witam.

Niebieska kostka od fabrycznego subwoofera mi mocno zaśniedziała, przestały mi działać tylne głośniki i sub. bo wyczyszczeniu okazało się, że pin od grubego brązowego przewodu (masy?) przestał istnieć :decayed: prawdopodobnie jest to przyczyna awarii. czy ktoś we Wrocławiu lub okolicach jest w stanie mi to naprawić? załączam zdjęcie, wiele rzeczy zrobię sam, ale na to nie mam pomysłu...

ziq7oud3.jpg

całkowicie nieopłacalne , szukaj nowego wzmaka z kostą i sobie przelutujesz przewody i wszystko na nowo ruszy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale od bose czy zwykły aktywny? Nie widze na tel. Jak cos to mam wzmaka z wtyczka z b7 ale nie bose

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kostka wpinana od wiązki do wymiany

Po co wymieniać całą kostkę za 40 pln plus piny 15 pln skoro można wymienić same piny? Plastik chyba mu nie zaśniedział. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostka wpinana od wiązki do wymiany

Po co wymieniać całą kostkę za 40 pln plus piny 15 pln skoro można wymienić same piny? Plastik chyba mu nie zaśniedział. :decayed:

Dokładnie, kupiłem wzmacniacz na aukcji za grosze, piny sobie ogarnę też za grosze, a kostkę wyczyszczę... i oby grało, ale jednak zastanawiam się, czemu tak to zgniło, nie widzę nigdzie tam źródła wilgoci... :kwasny:

Edytowane przez Pawisco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry By bidzio jest sprawa! Zadzwoń do mnie jak przeczytasz!

Panowie gdzie we Wro jest stacja diagnostyczna, na której naprawdę PROFI ogarną mi sprawdzenie zawieszenia? Najlepiej na płaskich płytach, bo tutaj w Oleśnicy rolki są tak zajefajne, że gdzie nie wjadę, to jest BUM progiem :facepalm: dzięx!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...