Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

8 minut temu, luki19862121 napisał:

Jakieś 3-4 miesiące temu wymieniłem komplet jeszcze ori zawiasu na Delphi płaciłem jakieś 1600 z robotą. Warsztat Marcin Krakowiak (spedmax.pl). Robota nie pamiętam ale coś 200zl chyba.

Wysłane z Huawei mate 10 pro
 

Ja z ciekawosci pytałem w "auto na kawe" i za samą robocizne zawolali 1000zl i jeszcze mowili ze to promocja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, luki19862121 napisał:

Jakieś 3-4 miesiące temu wymieniłem komplet jeszcze ori zawiasu na Delphi płaciłem jakieś 1600 z robotą. Warsztat Marcin Krakowiak (spedmax.pl). Robota nie pamiętam ale coś 200zl chyba.

Wysłane z Huawei mate 10 pro
 

Ja z ciekawosci pytałem w "auto na kawe" i za samą robocizne zawolali 1000zl i jeszcze mowili ze to promocja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. To liczą robocizne tyle co koszt nowego zawiasu[emoji3][emoji3]

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Toskańczyk napisał:

Wymieniał ktoś ostatnio z was wahacze? Co teraz warto kupić i nie wydać połowy wartości auta? Dodatkowo macie jakiś warsztat co wymieni to w rozsądnych pieniądzach?

a o mnie to już zapomniałeś  no ta fura kupiona to już sie nie pamięta o kolegach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się spuszczacie nad zawiasem za ponad tauzena a ja na master sportach latam już 3 rok. Robię ponad 1600km miesięcznie. Matematykę zostawię wam. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2018 o 05:19, nitroo napisał:

Odczytam i zobaczę. Lewa przerywa co jakiś czas i się wyłącza na 15 min

Chcesz powiedzieć że mce wzbudza ci przetwornice po 15 minutach? U mnie jak zgaśnie to muszę wyłączyć i włączyć. Nigdy samo nie wstało po wywaleniu błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, goldi napisał:

a o mnie to już zapomniałeś  no ta fura kupiona to już sie nie pamięta o kolegach :wink:

Pamiętam z tym, że ja już potrzebuje wymienić a Ty masz na sezon zimowy zamknięte:)

Czytałem o masterach i też je chyba wstawię, ewentualnie lepsze końcówki drążka bo trochę popłynąłem ostatnio z autem,

Goldi w nowej też wpadł nowy Hebel z tym, że większy od serii i już nie czerwony a żółty z preforowaną tarczą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncówki wstaw oryginał  a master sport robią w chinach już nie cieszą sie opinią ale mozesz kupić RTS  ja po tym tygodniu napraw b5  b6 i a3 chwilowo odpuszczam naprawy za zimno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

mam do Was pytanie czy jutro jest spot o 17 na wejherowskiej?? i czy ktoś  będzie z kompem? potrzebuje nr modułu komfortu zgrać, a w późniejszym czasie będę potrzebował zrobić adaptację (po zakupie) oczywiście ... (do dogadania) :)

Cytuj

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć że mce wzbudza ci przetwornice po 15 minutach? U mnie jak zgaśnie to muszę wyłączyć i włączyć. Nigdy samo nie wstało po wywaleniu błędu.
Nie. Jadę, jadę i nagłe błąd spalonej żarówki. Czasem pomaga ponowne włączenie świateł, ale częściej sama się zapala po kwadransie. Druga w ogóle się nagle przestała załączać. Też masz Koito?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka
mam do Was pytanie czy jutro jest spot o 17 na wejherowskiej?? i czy ktoś  będzie z kompem? potrzebuje nr modułu komfortu zgrać, a w późniejszym czasie będę potrzebował zrobić adaptację (po zakupie) oczywiście ... (do dogadania) [emoji4]
 
 
Jak nie uda Ci się podłączyć u chłopaków jestem wieczorem dostępny ok 19:00 Psie Pole - Zakrzów mogę Ci sprawdzić moduł.

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, luki19862121 napisał:

 
Jak nie uda Ci się podłączyć u chłopaków jestem wieczorem dostępny ok 19:00 Psie Pole - Zakrzów mogę Ci sprawdzić moduł.

Wysłane z Huawei mate 10 pro
 

dzięki  za odp, napisałem PW do Ciebie.

po lekturze forum zwątpiłem gdzie te spoty są organizowane czy Wejherowska czy orle gniazdo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki  za odp, napisałem PW do Ciebie.
po lekturze forum zwątpiłem gdzie te spoty są organizowane czy Wejherowska czy orle gniazdo?
Zawsze gdzie info tu jest z mapą więc trafisz :)

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian wszystko zależy od pogody teraz jak zima to spotykamy sie na orlim gniezdzie idziemy do baru a jak bedzie cieplej to wrócimy pod most albo stadion 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, nitroo napisał:

. Czasem pomaga ponowne włączenie świateł, ale częściej sama się zapala po kwadransie. Druga w ogóle się nagle przestała załączać. Też masz Koito?

Tak mam koito. Lewa mi gaśnie randomowo. Przetwornicę podmieniałem i to nie to. Został żarnik a potem MCE. Na ten moment gaśnie dwa razy w tygodniu więc aż tak starsznie mi to nie dokucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, adiwro napisał:

gdzie te spoty są organizowane czy Wejherowska czy orle gniazdo?

Dzisiaj pod milenijnym 17:00. Wiele osób dzisiaj odpuściło ze względu na pogodę. Ja też nie dojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam koito. Lewa mi gaśnie randomowo. Przetwornicę podmieniałem i to nie to. Został żarnik a potem MCE. Na ten moment gaśnie dwa razy w tygodniu więc aż tak starsznie mi to nie dokucza.

Dostałem podpowiedź od Gwertego, żebt przekodować lampy na xenon. U mnie jedna przestała reagować. Muszę sprawdzić, czy jej foch już przeszedł. Czasem MCE HIGH przeszkadza jednak, LOW by może ogarnął [emoji6] A miało być takie nieśmiertelne to Koito.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci ktoś może w niedzielę z okolic Strzegomskiej na spot? Chętnie bym za jakimś starszym stażem klubowiczem pocisnął na pierwszego spota we Wrocławiu i się zapoznał.

Edytowane przez tales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...