Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Odłącz wtyczkę pod kolektorem ssącym od temp cieczy w bloku i odpal silnik. Jeżeli wiatrak działa to od razu się włączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Przedchwilą zajechałem z autostrady pod castorame i po wyłączeniu silnika chodził wiatrak. Chyba, że to nie ten?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz się  określić  czy drugi wentylator się  włącza test vagiem nic nie pokazał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden masz na visco to za uja się nie bedzie kręcił po zgaszeniu silnika. :decayed: Ten co furczał włącza się też przy klimie. Czyli działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, czyli wiatrak działa a vag nic nie pokazuje. Poczeba elektryka wysokich napięć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie to potrzebna kontrola kostek pod ECU. :wink: U mnie jedna narobiła takiego zamieszania że chciałem duplikat robić a wystarczyło przeczyścić i docisnąć. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle co mogłem posprawdzałem, bezpieczniki, kostki itp. Nie bangla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecu mechanik akurat sprawdził ja resztę. Jadę 26 do serwisu, termin odległy no ale cóż... :P pochwalę się co było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie znać czy jest jakiś sposób na awaryjne otwarcie auta, otworzyłem bagażnik z pilota i coś tam robiłem a kluczyk zamiast do kieszeni położyłem w bagażniku i na końcu go zamknalem, bagażnik się nie otwiera,auto zamknięte a kluczyk miałem 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj nowej blendy do klapy jak chcesz najmniej inwazyjnie. Po odgięciu drzwi nie otworzysz za klamkę wewnętrzną np. drutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś w Jelczu Laskowice otworzyłem drzwi wrzuciłem klucz na siedzenie i zamknąłem. Szczęście że małej nie wsadzilem do środka przy 30C bo bym lał boczną szybę. Auto samo si się zamknęło. Transport do Wrocławia po 2 klucz a jeśli nie ma to przy avancie chyba szyba boczna bo blende też nie sposób wytargać.

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, luki19862121 napisał:

bo blende też nie sposób wytargać.

Ją się dewastuje i masz dostęp do języka zamka. Ciągniesz i otwiera się tak jak z kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja nie zostawiam kluczy w aucie bo wiem że czasem odpierdala mu i sie zamyka ale ja mam 2 piloty

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz Grzesiu dorabia na spotach w niedzielę w rozsądnej cenie piloty. :naughty:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co znaczy w rozsądnej cenie.

Zadzwoniłem gdzieś do gościa ze strony, przyjechał i otworzył w 5 minut za 200 zl, ale drugi muszę dorobić bo teraz to nabawie się jakieś paranoi z tym kluczem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na tych spotach,znajdę kogoś kto wymieniał już czujnik cofania w B6 wersji sedan.

Muszę to zrobić a sam sie nie bardzo na tym znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...