Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Wrocław! Znajomi szukaja auta do slubu mieszkaja w Bielanach termin Pazdziernik ktos? Cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

hej koledzy planuje wrócić do A4 :D po 1,5 rocznej przerwie, znacie może poprzedniego właściciela auta z ogłoszenia ? Jest DW wiec duża szansa że był na forum, obecnie auto w rękach handlarza.

921438683_;slot=1;filename=eyJmbiI6IjZqN
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Pierwszy właściciel, Srebrny, Metalik, Perłowy, Benzyna, 190 KM, 1 781 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

dzięki za pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza by pytać szczurka on jest młody i ma pamieć  lepszą ode mnie a reszta jak piszesz w rekach handlarza dobrze nam znanego  a przynajnmiej mi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, goldi napisał:

Trza by pytać szczurka on jest młody i ma pamieć  lepszą ode mnie a reszta jak piszesz w rekach handlarza dobrze nam znanego  a przynajnmiej mi 

Polecasz czy uciekać ? ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak trochę aut u niego obejrzałem i żadnej bym nie kupił ale i tak wszystkie sprzedał także spytaj szczurka może pamieta własciciela  i auto było zadbane a jak nie to miernik  kompiuter w dłoń i oglądać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, goldi napisał:

Powiem tak trochę aut u niego obejrzałem i żadnej bym nie kupił ale i tak wszystkie sprzedał także spytaj szczurka może pamieta własciciela  i auto było zadbane a jak nie to miernik  kompiuter w dłoń i oglądać 

Dzięki wielkie za pomoc już mu piszę na pv wiadomość może znajdzie się poprzedni właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Ci z Was, którzy byli u mnie na montażach i robiliście fotki podczas prac - byłbym wdzięczny za podesłanie mi tych fot i opisu Ci robiłem w aucie - tworzę stronkę i przyda mi się kilka projektów ;) proszę o pw! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie jak leżysz pod tylnym zderzakiem. Gdyby nie to że zarzygany to byś wrzucił że niby PDC montujesz. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledze w B5 wyszedł drut z siedziska oraz chciałby zrobić renowacje skóry z wymianą gąbki w fotelach możecie kogoś polecić Wrocław i okolice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szczuraz napisał:

@kozunia13 Nam wszystko ogarnia. Może nie najtaniej ale za to jako tako. ?

Fajno dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogłoszenie parafialne:
Mój paździerz a4b6 definitywnie idzie pod młotek. Potrzebuje coś bardziej na bezdroża. 1.9 tdi AWX manual 5 biegów (zmiana silnika w 2017. przebieg z ecu w chwili montażu 230kkm). Ze spasu Bixenon usa przód (koito + d4s), lampy usa tył, fotele jasna skóra z pełna elektryka, drl, clh, fotochrom, czujnik zmierzchu, ledy w dekorach, pełny pakiet swiatła (drzwi, klamki, nogi, ambiente przód i tył, lampki w ledach od Bidzia) rns-d ze zmieniarką cyfrową (usb, sd, aux sterowane z kiery multi) Bose, PDC tył, tempomat i pewnie jeszcze coś o czym zapomniałem. W zeszłym roku w maju dostała nowe turbo i sprężarkę klimy. Teraz przed urlopem robiłem wielowahacz, piaste z łozyskiem i hamulce na przodzie (klocki, przewody, płyn). Kto widział ten wie że ma parę wgniotek i obtarć parkingowych. Koła zima ori b6 16 lato 17 s-line. Cena wywoławcza 12k

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadam swoją a4 b6 ok 2tyg, jestem z Środy Śl. szukam kogoś z okolic lub mogę podjechać do wro, w celu podłączenia VCDSa abym mógł wyregulować swoje xenony, bo próbowałem ręcznie i coś pokręciłem chyba nie tak a czytam ,że do tego trzeba podłaczyć VAGa.  Chetnie się dowiem coś wiecej od znawców marki przy jakims piwku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Derbi013 napisał:

Witam wszystkich posiadam swoją a4 b6 ok 2tyg, jestem z Środy Śl. szukam kogoś z okolic lub mogę podjechać do wro, w celu podłączenia VCDSa abym mógł wyregulować swoje xenony, bo próbowałem ręcznie i coś pokręciłem chyba nie tak a czytam ,że do tego trzeba podłaczyć VAGa.  Chetnie się dowiem coś wiecej od znawców marki przy jakims piwku :)

Jak chcesz vcds mam Wrocław Psie Pole 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image;s=644x461
WWW.OLX.PL

1.9 tdi AWX manual 5 biegów (zmiana silnika w 2017. przebieg z ecu w chwili montażu 230kkm). Wyposażenie: Bixenon usa przód (koito + d4s), lampy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...