Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

W najbliższą niedzielę 01.12.2019 o 17:00 Auto Mania zaprasza Spoty Wrocławskie Audi na spot, który odbędzie się na ich terenie warsztatu na ul. Główna 55.
➡️ Duże bezpieczne miejsce z otwartym na tą okazję biurem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis ogarnięty człowiek ktory zmienia mape w ecu? Po montazu wtryskow turbo i fmic przyszla pora na mepe? Ktos kogos poleca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij mi sie na kom. Mam gościa co stawia ogrodzenia. Może ma jakieś sensowne rabaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, mam pytanie czy szykuje się jakieś spotkanie we Wro, chciałbym poradzić się kogoś doświadczonego, żeby posłuchał mojego auta, od paru dni zacząłem słyszeć "brzęczenie" przy dodawaniu gazu i schodzeniu obrotów do normalnego poziomu na postoju, nie mam pojęcia co to może być plus dodatkowo przy 2k obrotów w trakcie jazdy i puszczeniu gazu szum jak przy zmianie biegów w miejskim autobusie takie ziuu nie wiem jak to opisać? skrzynia to 8 biegowy automat. Lub ewentualnie czy ktoś z Was byłby tak miły i pozwolił do siebie podjechać, wiadomo co dwie głowy to nie jedna. Z góry dziękuję za wszelką pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkania będą jak bedzie cieplej. Na razie nie mamy zadaszonego lokalu. A co do szumów, trzasków, pojękiwań i innych dziwnych dźwieków to na środku konsoli masz taką gałkę z napisem volume. Jak przekręcisz mocno w prawo to problem nie wystepuje. Wiem że działa bo tak robię. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś we Wrocławiu kto zajmuje się elektryka samochodowa/car audio? Chodzi po podłączenie andka do b6. Po poprzednim radiu jest bajzel w kablach i mimo walki z tym nie ogarniam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2020 o 15:08, Patryks25 napisał:

Jest ktoś we Wrocławiu kto zajmuje się elektryka samochodowa/car audio? Chodzi po podłączenie andka do b6. Po poprzednim radiu jest bajzel w kablach i mimo walki z tym nie ogarniam 

A na czym dokładnie polega ten bajzel? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ppatryk napisał:

A na czym dokładnie polega ten bajzel? :D 

Na tym, że było tam inne radio nie standardowe vordon i inne wtyczki ISO poucinane kable i poprowadzone do innych wtyczek mam 3 wtyczki czarna brązowa i duża czarna i po wpięciu ich w adapter do android owego radia, nic się nie dzieje jakby nie było prądu. W tej dużej czarnej 20 pin są uciete kabelki. Jutro mogę zrobić Ci foto... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, szczuraz napisał:

@kaju pan do Ciebie.

in progress... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany szukam speca od car audio aby co nieco doradzić i w jakąś sobotę wzmocnić nagłośnienie mojego avanta z 1 dinowym radiem

Wrocław + ok 100km

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, MIRON 86 napisał:

Witam Pany szukam speca od car audio aby co nieco doradzić i w jakąś sobotę wzmocnić nagłośnienie mojego avanta z 1 dinowym radiem

Wrocław + ok 100km

Pozdrawiam

Masz dwa posty wyżej speca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko już pisze do niego PW  zobaczymy co doradzi :) :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz porady to ja akurat robie audio na zawody hi - endowe , zresztą Szczurek juz widział conieco z rezania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo,czy ktoś z Dolnośląskiego jeździ w okolice +-100km od Koszalina i mógłby odpłatnie coś dla mnie przytransportować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy  jest na forum ktoś z Wrocławia lub okolic z A4 B6 Cabrio? Potrzebuję zobaczyć jak wysoko podnosi się tylna część dachu przy otwieraniu, u mnie chyba idzie za bardzo do przodu i nie chce wrócić na miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...