Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie i tu się pojawia problem bo gdybym ja był tutaj we Wrocku tą B6 to by był cud miód a tak A4 stoi w Radomiu i mój ojciec nią jeździ a ja jestem na forum i staram się dowiedzieć poczytać pogadać z ludźmi jak najwięcej na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spociki są ogolnie w niedziele o godz 18 pod mostem milenijnym :wink: Ja akurat w nastepny wekend nie dam rady bo mam wesele, ale bedzie napewno stala ekipa !! Takze wszystkich chetnych zapraszam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos widzial na miescie takiego pieknego RS4 czerwonego, jezdzi nim mlody chlopak ale zawsze tak szybko smiga ze nie widac ani naklejki ani ramek, autko ma piekne, nowe B7, miodzio...

czy jest on moze od nas z klubu?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOCHemot Konkurso – szybkie wiadomości.

Szanowni Panowie, no i piękne Panie – koniec propozycji, czas na głosowanie,

Tutaj macie wątek : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11319.0, weźcie to na głowę – wybieramy FOCHA, ale nie osobę,

Jeden głos oddaje każdy, byle nie na siebie, jak się coś pochrzani to Hugo … ochrzani :wink::polew:

Nikt się nie ociąga-ma być dużo głosów, w końcu na tym Forum cztery tysie (? :shocked:) osób

Do piątku, południa potrwa głosowanie, no, a zaraz potem Zwycięzcy ogłaszanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa by w tą niedzielę na spocie był ktoś kto zrobi mi logi?

Ostatnio autko zaczęło mi kopcić przy przyspieszaniu, a wiem, że diagnoza bez logów to jak wróżenie z fusów.

PS. Oczywiście nie omieszkam się odwdzięczyć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa by w tą niedzielę na spocie był ktoś kto zrobi mi logi?

Ostatnio autko zaczęło mi kopcić przy przyspieszaniu, a wiem, że diagnoza bez logów to jak wróżenie z fusów.

PS. Oczywiście nie omieszkam się odwdzięczyć :grin:

Mozliwe ze ktos bedzie mial vaga, moze ktos z AKP, po prostu wpadnij , napewno ktos pomoze :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No albo jedziesz do centrum i tam lecisz kazimierza wielkiego, na legnicką, albo z drugiej strony, moze ktos jeszcze poda Ci dokladny dojazd, albo po prostu sprawdz na www.map24.com :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, więcej bezinteresowności. Spoty są przyjemnością, niedzielną frajdą gdzie można postać, pogadać, porównać autka, pooglądać, podpatrzeć jakieś rozwiązania. Nie każcie kolegom stać z VAG'iem pół wieczoru, a tu widzę już kolejka chętnych jest...

Tak czy inaczej warto na spociki wpadać, do czego zachęcam.

Tak apropo miejscówki, to jest to bardziej kierunek wylotowy na Zieloną Górę, wystarczy od Legnickiej skręcić w Wejherowską i jechać do końca, aż znajdziecie się pod mostem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...