Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktoś będzie znał przybliżoną godzinę spotu w najbliższą niedzielę pod Orbitą, to proszę o znak-sygnał

Jak co niedziele godzina 18 pod MOSTEM MILENIJNYM

dzięki wojtas-audi za tak "dosłowne" wytłumaczenie :cool:, ale poprostu wolałem zapytać niż nie trafić na spot :a4fan:, tak jak bartass_1, który pisał, że w minioną niedziele nie znalazł Was :(, więc wolałem zapytać starych Klubowiczów

także jeszcze raz dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

a czasem łamiemy felgi na krawężnikach

Nie widziałeś - nie komentuj :rant:

Nawet sobie nie wyobrażasz jaki ten krawężnik był agresywny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Wam wytrwałości, by wszystko układało się po Waszej myśli, byście zawsze dążył do wyznaczonego celu i nigdy nie poddali się. By spełniły się Wasze marzenia te bliskie i te najbardziej odległe. By zdrowie nigdy Was jak i waszych najbliższych nigdy nie opuściło. Aby każdy dzień był piękniejszy od poprzedniego. Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy ekipa Świdnicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFO:

Piątek 4. 01. 2008 organizujemy mini spota opolskiego z udziałem naszych przyjaciół :hi: z calego kraju.

Spotykamy sie o godzinie 20:00 w zajeżdzie Opolskim (dawny Niedżwiednik) www.zajazdopolski.com tam jest mapka ale powiem ze jest to na trasie opole-->gliwice katowice kraków na 5 kilometrze od Opola.

Dla Zgiepesowanych namiary na wontku Opolskim.

Lista obecności powstaje na stronie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4927.4845.html

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wrocław!

Z tej strony taka mała Osa z Częstochowskiej ekipy ;)

Kochani pytanie mam a zarazem prośbę: kto z Was jedzie do Wisły i czy z kimś z Was mogłabym się zabrać w drodze powrotnej 9tego marca na lotnisko we Wrocławiu? Bo ja w Hiszpanii teraz mieszkam i niestety mąż mnie nie chce samej Niunią puścić do Polski, tak więc pozostaje tylko przelot samolotem. Z lotniska 5tego marca po przylocie do domu w Polsce jakoś dotrę, ale czy byłby ktoś tak miły i wrzucił mnie do bagażnika w drodze powrotnej z zimowego zlotu w Wiśle do Wrocka??? Mam samolot o 15:50, około 13:50 musiałabym już być w aeroporcie. Da radę ktosik???

Pozdrawiam serdecznie :notworthy:

osa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...