Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

....SPOT.....

Witam ... eeeeeeeee, a4-klub.pl nie ma swojego spota? Tylko taki 2 w 1.

Chętnie zawitam, niedziela 25 02 2008 odpada...ale następna jest na celowniku.

i pół litra peknie .... 3,2 % -ŁACIATE

P.S

Pamiętam jak udało się na wiosce u mojej kochnej Babci zintegrowąć CB-RADIOWCÓW....chłopaki KAMAZEM na ognisko przyjechali....

szkoda...że towarzycho nie było takie jak w eterze....trochę się zawidłem....ale to były czasy

Czyli rozumiem że PIT-STOP jest co niedziela ....tylko patrzeć jak będą zawody w VAGOWANIU...Olimpiada niebawem.

NA G®AZIE...

SZYCHA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Kaziu_Wichura

Koledzy może jakiś spot relaksacyjny? Park Wodny we Wrocławiu?! Co o tym myślicie?

przy tym tłoku jaki tam teraz panuje to chyba nie jest najlepszy pomysł :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak tam sytuacja teraz wyglada we Wrocku?

Chodzi mi o jakies remonty, obiazdy itp.

Wlot od Olesnicy mnie interesuje do centrum na Podwale (jak dobrze pamietam kolo komendy policji)

Jutro wieczorkiem lece wiec nie chciałbym byc nei mile zaskoczony.

Za info wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecisz spokojnie, przed mostami szczytnickimi jest zwezenie i dalej jak byl zjazd na kłatke drewnianą, pozniej normalnie przez rondo lecisz i na podwale, wiecej niespodzianek niema, na trasie Olesnica - Wroclaw dolozyli fotoradarow, jest ich od Olesnicy do Wroclawia 4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nadal aktywni są tam panowie w nieoznakowanych radiowozach z kamerami... Chyba jeden z ich ulubionych odcinków to między Wrocławiem a Długołęką, generalnie 2-pasmówka z ograniczeniami co chwile do 50 km/h... Na pewno jest tam ciemno zielony starszy mondeo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

Domyślam się, że raczej wszyscy jadący na zlot z okolic Wrocławia będą jechali autostradą (którą nie muszą mówić bo za dużo ich nie mamy :polew:). Meldujcie się o której wyjeżdżacie. Może byśmy się zebrali w jakimś punkcie i pofrunęli razem na zlot? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że raczej wszyscy jadący na zlot z okolic Wrocławia będą jechali autostradą (którą nie muszą mówić bo za dużo ich nie mamy :polew:). Meldujcie się o której wyjeżdżacie. Może byśmy się zebrali w jakimś punkcie i pofrunęli razem na zlot? :)

siema wszystkim a ja proponuje zrobic popoludniow ustawke.

jesli ktoś z Was jedzie po pracy to mozmy sie spiknac na A4 i jak w zeszłym roku poleciec razem.

Co Wy na to?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26025.new;topicseen#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

Będę jechał koło 9tej. Ustawiłem się z Schillerem że dołączę do ekipy z Opola o 10tej. Także jeśli ktoś jedzie przez Wrocław w godzinach porannych to możemy polecieć razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość son_czwa

Siemanko!

Jak widać w podpisie zbieram zdjęcia i nagrania wideo z Wisły, jak już zrobicie selekcję zdjęć i filmików prosiłbym o odezwanie się na priv :hi:

Mam nadzieję, że tym razem sprawa zostanie potraktowana trochę poważniej niż po Letnim Zlocie, myślę, że każdy by chciał obejrzeć wszystko zmontowane w jeden film :th:

Pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niech króliczek przyniesie Ci w prezencie to, czego najbardziej pragniesz. To "coś" nie musi być ani widoczne ani dotykalne. Może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś, bez czego nie można i nie warto żyć"

o czym mowa?? oczywiście chodzi o "MOC" naszych A4 :th:

tego życzę wszystkim klubowiczom

a także tradycyjnie

Wesołych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...