Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, TimonWro napisał:

Witam,  szukam kumatej osoby z vag'iem do a4 b7, ktora pomoze  zlogowac 1.8T pod katem nieszczelnosci dolotu i sprawnosci turbo ;) 

Bylby ktos chetny poswiecic chwile ? :)

Goldi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety nie mam czasu  pisz do szczurka 

Edytowane przez goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pany przekładał ktoś z was kiere z polifta B5 do przed lifta ? jeśli ktoś by był chętny żeby mi pomóc oczywiście nie za darmo szanuję ludzki czas to chętnie się dogadam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na prawy błotnik do B6? Kolega ma leżaki magazynowe ori za niecałe 450pln
Ryska około 5cm i wgniotka 1x1cm, raczej nic poważnego.
Błotniki nowe, bez lakieru, tylko podkład.

http://allegro.pl/audi-a4-b6-8e-blotnik-przod-prawy-lewy-nowe-orygin-i6725651993.html
950pln, sprzedawane tylko w komplecie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek24 napisał:

Witam, pany przekładał ktoś z was kiere z polifta B5 do przed lifta ? jeśli ktoś by był chętny żeby mi pomóc oczywiście nie za darmo szanuję ludzki czas to chętnie się dogadam ;)

chcesz to zadzwoń może znajdę chwile czasu to przełożymy 665965614 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje 2 opony 17 cali letnie. Stan na jeden sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów!

Mam takie zapytanie odnośnie tarcz hamulcowych i klocków; otóż dziś na stacji diagnostycznej dowiedziałem się, że mam zamontowane za małe klocki hamulcowe, co powoduje nierównomierne ścieranie się tarcz hamulcowych; wokół tarczy jest taki rant szerokości 0,5 - 1 cm. Tarcze nowe tylne i przednie wraz z klockami były wymieniane trzy lata temu jednocześnie. Czy jest to możliwe? Samochód pokonuje rocznie około 10 tys km,  głównie we Wrocku od poniedziałku do soboty, stąd nie ma przestojów. Od jednego z warsztatów usłyszałem, że po 3 latach jest to możliwe - de facto od tego w którym były one wymieniane :).  Bardzo proszę Was o Wasze opinie, zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac jest to możliwe. Przy standardowych wymiarach taki rant nie powinien przekroczyć 0,5cm. Ja bym wymienil teraz komplet ale juz w innym warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2017 o 10:30, uosiek napisał:

Ktoś chętny na prawy błotnik do B6? Kolega ma leżaki magazynowe ori za niecałe 450pln
Ryska około 5cm i wgniotka 1x1cm, raczej nic poważnego.
Błotniki nowe, bez lakieru, tylko podkład.

http://allegro.pl/audi-a4-b6-8e-blotnik-przod-prawy-lewy-nowe-orygin-i6725651993.html
950pln, sprzedawane tylko w komplecie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

ja był bym chętny na lewy jak coś 

Edytowane przez chopin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Panowie, w Waszym pięknym mieście puknął mnie gość. Wiecie może kto dobrze wyciąga wgniecenia? Została mi taka pamiątka 

 

Cul1KeJb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na ktoś możliwość podniesienia auta lub wjechania gdzieś na kanał. Znowu zauważylem jakiś podejrzany wyciek pod autem i chciałbym to skontrolwać. Może zechciałby rzucić okiem i udzielić wskazówek? :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od góry nic nie widać? Sprawdź za silnikiem czy spod uszczelki napinacza nie daje, częsta usterka leci po całym bloku spływa po skrzyni i zostaja plamy pod autem.

A jak nie to standard chłodniczka oleju, dekiel, simmeringi, odma albo miska :-)

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki tam jeszcze nie zaglądałem (uszczelka napinacza) :mysli: Tak czy inaczej sprawdze a dopiero na poniedziałem mam umowioną wizytę w vag serwis żeby dokładnie posprawdzać co w trawie piszczy. Swoją drogą ktoś ma jakieś pozytywne lub negatywne odczucia po wizycie w tym serwisie. Widziałem że jeden z kolegów z tego forum polecał ten warsztat ale na negatywne oppinie się nie natknąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki tam jeszcze nie zaglądałem (uszczelka napinacza) :mysli: Tak czy inaczej sprawdze a dopiero na poniedziałem mam umowioną wizytę w vag serwis żeby dokładnie posprawdzać co w trawie piszczy. Swoją drogą ktoś ma jakieś pozytywne lub negatywne odczucia po wizycie w tym serwisie. Widziałem że jeden z kolegów z tego forum polecał ten warsztat ale na negatywne oppinie się nie natknąłem.


Jeśli masz jakas gruba robote to mozna ich odwiedzić. Do zwykłej ekspolatacji moim zdaniem sa za drodzy i terminow nie maja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddawałem tam auto 2 razy i brat też 2 razy i ogólnie odbieram warsztat bardzo pozytywnie, widać, że znają się na rzeczy ale przy tym mają też wysokie ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,  potrzebuje podpiac a4 b7 1.8T pod kompa w celu zdiagnozowania szczelnosci dolotu i sprawnosci turbo, czy bylby ktos chetny pomoc ? :) oczywiscie odwdziecze sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki szukam dobrego człowieka :D Mam coś do zakupu przez allegro ale klient nie bardzo chce wysłać to paczką dlatego pytam się czy ktoś jest w stanie mi pomóc z przesyłką a powiem od razu że jest to duża rzecz i miło jak ktoś z forum to obejrzy i powie mi czy jest w ogóle sens zakupu :D flaszka to mało za taki czyn więc odwdzięczę się jak należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :)

Czy ktoś zrobi mi we Wro adaptacje xenonu? Na już xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...