Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2/26/2017 o 14:33, goldi napisał:

Niestety nie mam czasu  pisz do szczurka 

Ja jestem zablokowany z jakimikolwiek robotami do odwołania. Brakuje mi doby na spanie, forum etc... Dzisiaj pierwszy raz od 2 tygodni się zalogowałem. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Witam koledzy mam pewien problem od pewnego czasu szukam sobie jakiegoś bardziej rodzinnego auta , dokładnie a6 c6 bo w mojej a4 już jest ciasno lecz co znajdzie się coś "lepszego" to kilometrów od groma a ja już jestem znużony zwiedzaniem po całej Polsce i liczę na waszą pomoc a mianowicie poszukuje kogoś kto mógł by obejrzeć to autko dla mnie i ocenić stan +/- wiadomo najważniejsze to czy skrzynia szarpię i czy na zimnym łańcucha nie słychać także nie trzeba być jakimś mechaniorem ;) i stan z zewnątrz "rzucić okiem" tutaj podaje linka to auto z waszych okolić jeśli ktoś może pomóc to proszę o kontakt priv link wysyłam poniżej Pozdrawiam Mateusz ;)

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-xii-2006-3-0-tdi-233-km-4x4-navi-mmi-skora-wydechy-abt-ID6yLVSH.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2017 o 23:54, uszol napisał:

Od góry nic nie widać? Sprawdź za silnikiem czy spod uszczelki napinacza nie daje, częsta usterka leci po całym bloku spływa po skrzyni i zostaja plamy pod autem.

A jak nie to standard chłodniczka oleju, dekiel, simmeringi, odma albo miska :-)

1:0 dla kolegi winna okazuje się być prawdopodbnie uszczelka napinacza i faktycznie leje się po całym boku i kapie od strony pasażera :) Druga sprawa wymiana napinacza to faktycznie aż tak kosztowana sprawa? Rozmawiałem z gościem z seriwisu to mówił coś ok 2300 za ten napinacz :mysli: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co nowy napinacz skoro daje spod uszczeleki? Koszt nowych z elringa to 50zl i da sie je wymienic bez sciagania walkow i rozpinania rozrzadu. 

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam tylko na przyszłość. Już dawno chciałem sprawdzić stan npinacza w tym miejscu a teraz nadarzyła się okazja. Jeśli coś będzie nie tak to chyba lepiej zrobić to za jednym razem. Tylko ta cena jest delikatnie mówiąć zaporowa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje naprawa tylnego zawieszenia w B6, coś tam słychać u mnie z tyłu? Może gdzieś już padło to pytanie, gdzie w okolicach mogę podjechać na diagnozę? Jak tył to pewnie jakieś tuleje na wahaczach, może łączniki stabilizatora lub gumy, chciałbym to dobrze ogarnąć, żeby nie wracać do tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź na byle jaką stację diagnostyczną. Koszt sprawdzenia przodu i tyłu to 30pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was kojarzy jakaś solidną firmę w której można pospawać rury do FMIC? Najlepiej coś do 150km od Wrocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, potrzebuję PORZĄDNEGO blacharza i lakiernika we Wrocławiu żeby naprawić lewy tył po spotkaniu z bandą na parkingu piętrowym.
8c9e768bdcffa55d7c658017caba361b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Bohusz na Gaju, robiłem tam już dwa auta, trzecie aktualnie stoi u nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, kiedyś byłem w warsztacie ze swoim autem który zajmował się tylko naprawą samochodów z grupy VAG i pamiętam, że jak wracałem do siebie to wsiadałem na Niedźwiedziej. Gdzieś w tej okolicy znajdował się warsztat, ale nie jestem w stanie sobie teraz przypomnieć ani nazwy, ani gdzie to dokładnie było, bo nie znałem wtedy jeszcze Wrocławia. Wie ktoś może o jaki warsztat mi chodzi?

edit//

Znalazłem na street view :) chodziło mi o DK Auto Serwis

Edytowane przez Hardjack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopacy pogoda ma jutro dopisać. Montujemy jakiś większy spot na stadionie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote/niedziele 1/2 kwiecień można by było zmontować jakiś spocik...co wy na to.

Ok.pytania nie było bo sprawdziłem póżniej na feju że spot już się odbył.. :'( 

 

 

Edytowane przez kevim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było nas trochę. Jak pogoda dopisze to zorganizujemy w przyszłym miesiącu coś z pieczoną kiełbasą w plenerze. Jeżeli uda mi się załatwić wjazd na parking leśny to dam znać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie polecacie we Wrocku oddać auto na sprawdzenie ew. naprawę hamulców. Nie mam czasu, żeby jechać do Obrornik do VAGtune, a mam prawdopodobnie do regeneracji zacisk z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemniał ktoś szyby we Wro/okolicach? Ile płaciliście i gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol coś 500 zł płacił Banan w a6c6 ale niech mnie maciek poprawi jak pamięta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2017 o 20:52, botshek napisał:

Panowie gdzie polecacie we Wrocku oddać auto na sprawdzenie ew. naprawę hamulców. Nie mam czasu, żeby jechać do Obrornik do VAGtune, a mam prawdopodobnie do regeneracji zacisk z przodu

a masz serie ? jeśli tak to rób swapa na 320 - bedziesz mega zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...