Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Michał, a kogo polecasz tak a propo, że się wtrącę, bo nie ukrywam, że się już kontaktowałem z Kajem, a mam kilka rzeczy do ogarniecia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

3 godziny temu, chopin napisał:

Kaju właśnie spierdzielił tą robote

A co dokładnie spierdzielił ?

Bo jeździłem do niego z różnymi, mniejszymi i większymi tematami i nigdy nie narzekałem, więc? Uprzedzając pytania - Tak, chciałbym wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chopin napisał:

Goldi , Kaju właśnie spierdzielił tą robote i teraz nie ma kto naprawić jego błędów , więc lepiej nie polecajcie na przyszłość bo niestety ale dolnośląskim Dominem to on nie jest:hi:

Też jestem ciekaw :huh:

 

@kaju co to za akcje się dzieją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldi , Kaju właśnie spierdzielił tą robote i teraz nie ma kto naprawić jego błędów , więc lepiej nie polecajcie na przyszłość bo niestety ale dolnośląskim Dominem to on nie jest:hi:

c**ja masz pojęcie co było, więc lepiej nie gadaj takich rzeczy, bo osobiście się do Ciebie pofatyguje. Dziwne, że z tylu ludzi, których przerobiłem jakoś ten jeden element ma problemy. Sam do niego napisałem, zaproponowałem podanie ręki i pomoc w dalszych modach. Na temat Twojej pomocy co niektórym się nie wypowiadam, bo by popcornu zabrakło w misce. Ale jednocześnie dziękuję Ci za oświecenie, jakim tamten goguś jest kwiatkiem. Chętnie postawie skrzynkę temu, który się podejmie wyjęcia z auta kabli i wsadzenia identycznych, o tym samym kolorze i co więcej przekroju :grin: bo o to się tam rozchodzi. I zrobi to w białych rękawiczkach na koniec może robiąc korektę lakieru. Reasumując: zanim komuś nasrasz do talerza, to przemyśl, czy czasami nie przyjdzie Ci z niego za chwilę jeść.

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, a kogo polecasz tak a propo, że się wtrącę, bo nie ukrywam, że się już kontaktowałem z Kajem, a mam kilka rzeczy do ogarniecia:wink:
No i śmiało dogadujmy szczegóły, popisz z chłopakami, którzy coś robili, fuckupy - jeśli się zdarzały, a było ich niewiele - brałem na klate i bez żadnych problemów naprawiałem bez absolutnie żadnych dyskusji. Jak trzeba będzie i przekroczone zostaną granice, to i ja swoją wersję rzeczywista przedstawię jak było z robotą u vblpl czy jak mu tam.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopin co tam było nasrane i co zostało spier...lone? Krótka piłka. Miejmy pogląd.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju!:wink: Ja nic nie mam do Ciebie, a to było zapytanie z czystej ciekawości kogo polecają jeżeli nie Ciebie, bo dla mnie kumasz robotę i dajesz mega czadu z wiedzą. Ja jestem jak najbardziej na TAK co do Twoich umiejętności i na spotkanie do modów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szczuraz napisał:

Chopin co tam było nasrane i co zostało spier...lone? Krótka piłka. Miejmy pogląd.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Niech sie wypowie Vbpl bo to jego auto , a co do pomocy innym to jak tylko moge to pomagam wiec mi tu Kajak nie pierdziel jak nie wiesz- bo wiekszość naszej dawnej grupy pożyczała ode mnie miernik lakieru totalnie za friko , jak ktoś z daleka zadzwonił z assistansa bo mu koło strzeliło to jechałem o 23 z pomocą , Niestandardowy - klubowicz- napisał nawet tutaj posta z prosbą o pomoc w ogarnieciu kół to nawet nikt mu nie odpisał tylko wszyscy zlali a ja sie znim na priv skontaktowałem i załatwiłem temat tylko nie pisałem tutaj bo mi rozgłos nie potrzebny, co chwile ktoś mi na priv pisze z prosbą o pomoc i pomagam bo wiedzą że mam ori vcdsa - wiec nie zgrywaj chojraka Kajak tylko załatw po mesku to co spierdzieliłeś:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie Ty tu chojraka rżniesz nie mając pojęcia co tam było. Vblpl już kiedyś próbował te "brudy" wyprać w jakimś temacie, tylko zapomniał, że ja też jestem stroną w sprawie chetnie przedstawie moją wersje i co? Skapitulował. Dlaczego? Domyśl się ja tego dalej nie ciągnąłem. To co spieprzyłem, to pojechałem do niego na posesję i naprawiłem. To co uszkodziłem - kupiłem w podobnym stanie i wysłałem. Na koniec zostałem wyzwany od najgorszej koorwy, że większej w życiu nie spotkał. Dzięki. A teraz, jak szuka pomocy w dalszych modach ja mu pierwszy zaproponowałem podanie ręki i pomoc - powiedz mi po tym co przeczytałeś teraz kto tu jest chojrak i kto według Ciebie zachował się fair? Naprawdę Michał zanim napiszesz coś publicznie - zastanów się trzy razy, bo jesteś pierwszy, który z czymś takim wyleciał, w dodatku roli adwokata kogoś, kto - według mnie i ludzi, którzy poznali tą historię - jest niezrównoważony psychicznie... Nie pozdrawiam.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chopin nie znam Cie osobiście, ale powiedz mi czy nigdy nie popełniłeś żadnego błędu? Gadasz jakbyś był ideałem.

Co do Kaja to jaki by się problem nie pojawił u mnie nawet jak jestem w DE to zawsze coś doradzi na tyle ile potrafi na odległość, przy rezaniu też problemu nie ma.

 

Ps. zmień nick bo "szopenem" nie jesteś :facepalm:

Edytowane przez TOM3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szopen i bezinteresowna pomoc haha to jak ksiądz i niepedofil.

 

Ja za Kajem stoję murem. Każdy się myli, ale wszystko się da naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kaju jestes mechanikiem ? Potrzebuje kogos kumatego kto bedzie w stanie dobrze zdiagnozowac moj problem i ogarnac temat jak trzeba. Jakies sugestie do kogo mozna sie udac na terenie Wrocka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kaju jestes mechanikiem ? Potrzebuje kogos kumatego kto bedzie w stanie dobrze zdiagnozowac moj problem i ogarnac temat jak trzeba. Jakies sugestie do kogo mozna sie udac na terenie Wrocka ??
Doposażam auta. Dokładanie instalacji (które sam przygotowuje na ori kostkach etc), opisz swój problem, na pewno ktoś Cię do kogoś odpowiedniego skieruje. Obstawiam, że@Goldi będzie mógł Ci pomóc jeśli chodzi o mechaniczne sprawy.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszalnia lakierów wroclaw i okolice kogo polecacie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D&W na Borowskiej - sklep tunigowy i mieszalnia lakierow Motip.
Dobieraja lakier na miejscu; z mieszalnika lub wg numeru; w puszce pod postolet,w sprayu,lakier (do paznokci[emoji14]) do zaprawek; maja podklady,lakiery bazowe,bezbarwne... W sumie wszystko.[emoji4]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, marky2552 napisał:

Mieszalnia lakierów wroclaw i okolice kogo polecacie

Nowiplast na Balonowej polecam. Na Borowskiej przejechałem się dwa razy z odcieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś w stanie polecić jakiś warsztat na złotnikach lub okolicach do zawieszenia? muszę je najpierw sprawdzić, bo coś czasami stuka, a później prawdopodobnie wymienić sprężyny i amory. jakby geometrię też robili, to super, ale to nie konieczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, ma ktoś przypadkiem ASN'a z wywalonymi katami i wstawionym downpipe? Chcę u mnie taki zabieg zrobić (środkowych nie mam, a te górne są wyprute i auto bardziej charczy niż mruczy) ale fajnie byłoby na żywo usłyszeć [emoji4]

 

Ps jest zlot w tę niedzielę ?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...