Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, lata/latał ktoś na żarnikach Vertex od chłopaków z auto-marketu? Jutro muszę na cito kupić komplet, a na razie kasy na Night-Breakery brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych i spokojnych świąt.

Edytowane przez szczuraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pilne - ma ktoś tu w okolicach Zasiedmiowęglogrodu (Walbrzycha) auto z RNS-E i sprawnym laserem ? Moja nie czyta DVD z mapą, inne płyty bez problemu. Czyściłem laser-nie pomogło. Chciałbym wsadzić płytę zeby wykluczyć jej wadę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czyściłeś laser? płytą czyszczącą czy rozbierałeś?

U mnie też nie czytało płyty z mapą ale wyjąłem rnse rozkręciłem obudowę przeczyściłem laser wacikiem z izopropanolem i działa jak należy.

Jakby chodziło o Wrocław to mogę się polecić na sprawdzenie płytki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam sprawę a właściwie prośbę.

Cały weekend walczyłem z tylnymi czujnikami parkowania i niestety niewiele zdziałałem.

Kupiłem nowy sterownik ale dalej jest brak jakiejkolwiek reakcji ze strony układu. Dokładnie cały problem opisałem w tym wątku: 

I tutaj moja prośba, czy byłby ktoś z okolic Wrocławia gotowy udostępnić mi auto z tylnymi czujnikami parkowania.

Chciałbym sprawdzić czy mój sterownik i głośniczek są sprawne żeby uniknąć zamawiania ich bez potrzeby.

Wiadomo że się jakoś odwdzięczę. Jakby co to posiadam VAGa 17.1.3 i kabel z obsługą aut do 2017. 

Ewentualnie kupię sterownik do tylnych czujników i głośniczek. Jednak muszą one być w 100% sprawne, najchętniej sam sprawdziłbym ich działanie przed wymontowaniem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czyściłeś laser? płytą czyszczącą czy rozbierałeś?
U mnie też nie czytało płyty z mapą ale wyjąłem rnse rozkręciłem obudowę przeczyściłem laser wacikiem z izopropanolem i działa jak należy.
Jakby chodziło o Wrocław to mogę się polecić na sprawdzenie płytki
 

Rozbierałem i czyściłem spirytusem, 4 patyczki na zmianę na mokro i sucho i były brudne, dopiero ostatni w miare Ok. Izopropanol lepiej doczyści? Płyty z muzyka czyta bez zająknięcia, ale DVD rozpędza i po chwili hamuje, komunikat o braku możliwości odczytu. Płytę brałem od H4mm3Ra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam sprawę a właściwie prośbę.
Cały weekend walczyłem z tylnymi czujnikami parkowania i niestety niewiele zdziałałem.
Kupiłem nowy sterownik ale dalej jest brak jakiejkolwiek reakcji ze strony układu. Dokładnie cały problem opisałem w tym wątku: 
I tutaj moja prośba, czy byłby ktoś z okolic Wrocławia gotowy udostępnić mi auto z tylnymi czujnikami parkowania.
Chciałbym sprawdzić czy mój sterownik i głośniczek są sprawne żeby uniknąć zamawiania ich bez potrzeby.
Wiadomo że się jakoś odwdzięczę. Jakby co to posiadam VAGa 17.1.3 i kabel z obsługą aut do 2017. 
Ewentualnie kupię sterownik do tylnych czujników i głośniczek. Jednak muszą one być w 100% sprawne, najchętniej sam sprawdziłbym ich działanie przed wymontowaniem.
 
 
Cześć. Wrocław Psie Pole jeśli Ci odpowiada akurat mam boki rozebrane w bagażniku bo zmieniałem zderzak więc wszystko na widelcu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wrocław Psie Pole jeśli Ci odpowiada akurat mam boki rozebrane w bagażniku bo zmieniałem zderzak więc wszystko na widelcu.
Super, pasuje!
Kiedy Ci odpowiada żebym mógł wpaść? Ja teraz mam wolne więc mi pasuje w sumie cały czas.
Odezwij się na PW

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, HOLMATRO napisał:


Rozbierałem i czyściłem spirytusem, 4 patyczki na zmianę na mokro i sucho i były brudne, dopiero ostatni w miare Ok. Izopropanol lepiej doczyści? Płyty z muzyka czyta bez zająknięcia, ale DVD rozpędza i po chwili hamuje, komunikat o braku możliwości odczytu. Płytę brałem od H4mm3Ra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie była dokładnie taka sama sytuacja, płytę rowniez miałem od tego samego kolegi, tylko u mnie po czyszczeniu płytę już czyta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Toskańczyk napisał:

Jakby chodziło o Wrocław to mogę się polecić na sprawdzenie płytki

Podejmiesz się czyszczenia laseru w RNS-D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, szczuraz napisał:

Podejmiesz się czyszczenia laseru w RNS-D ?

Naprawy u kogoś niestety bym się nie podjął, u siebie laser w RNS-E czyściłem amatorskim sposobem jak kolega wyżej,

Rozebrałem blaszaną obudowę i laser był praktycznie na wierzchu, więc IPA plus patyczek z wacikiem i działa już z rok.

Próbowałeś tak czyścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić mi kogoś kto zajmuje się montażem podsufitek i najlepiej taką średnią cenę takiej usługi.

A4 B6 Avant bez szyberdachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Fikass napisał:

Możecie polecić mi kogoś kto zajmuje się montażem podsufitek i najlepiej taką średnią cenę takiej usługi.

A4 B6 Avant bez szyberdachu.

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale raczej chodzi Ci o tapicera. Od siebie polecam http://www.tapicer-samochodowy.com/

Profi robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Toskańczyk napisał:

Próbowałeś tak czyścić?

Nie tykałem na razie. Generalnie jestem za delegowaniem obowiązków jeżeli chodzi o elektronikę. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Fikass napisał:

Możecie polecić mi kogoś kto zajmuje się montażem podsufitek i najlepiej taką średnią cenę takiej usługi.

A4 B6 Avant bez szyberdachu.

Montaż? Dawaj do mnie z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...