Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Pany , w swoim A4 mam pompke centralnego z literka B na końcu. Wiem że jako zamiennik można wsadzić z literką E... Wsadziłem dziś takową , podpiąłem wszystko , kluczyk otwiera z zamka tylko drzwi kierowcy , pompki nie słychać ale po otworzeniu drzwi mrugają kierunki , czego nie było na pompce seryjnej. Czeski film - nikt nic nie wie :decayed: a może ktoś z was kuma o co chodzi ? :P

a adaptacje kluczyka zrobiłeś?

Głupie pytanie ale adaptacja potrzebna jest też do otworzenia auta z zamka a nie z kluczyka ? Bo w ogóle nie słychać pracy pompki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz, żeby się nauczyła częstotliwości danego kluczyka i żebyś mógł z pilota otwierać. procedure co i jak masz na rosstechu, nie potrzeba kompa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiedziałem , myślałem że jak podepnę pompkę to centralny z kluczyka działa z miejsca , a otwieranie kluczem trzeba zaadaptować , ale jak tak to jutro spróbuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziencioł coś nie moge priva wysłać

wpisz tam w szukajke adaptacja kluczyka, czy cuś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak podpinam pompkę i otwieram auto z kluczyka i otwieram drzwi , zaczynają mrugać kierunki do momentu aż nie wypne kostki z pompki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak podpinam pompkę i otwieram auto z kluczyka i otwieram drzwi , zaczynają mrugać kierunki do momentu aż nie wypne kostki z pompki ...

coś z nią nie tak, trza najprew zaadoptować i zobaczyć co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kupić od nelsona i problem zniknie. :) BTW platynowy gonzo jakie miałeś heble na przodzie? 288 z przewiewem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kupić od nelsona i problem zniknie. :) BTW platynowy gonzo jakie miałeś heble na przodzie? 288 z przewiewem ?

ile już dzisiaj zainstalowałeś? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kupić od nelsona i problem zniknie. :) BTW platynowy gonzo jakie miałeś heble na przodzie? 288 z przewiewem ?

Mam cały komplet 288 z przewiewem w śmiesznej kasie i nikt nie chce :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jutro w pracy to odpisze. Teraz ma na warsztacie zapierdol. :)

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

Trzeba kupić od nelsona i problem zniknie. :) BTW platynowy gonzo jakie miałeś heble na przodzie? 288 z przewiewem ?

Mam cały komplet 288 z przewiewem w śmiesznej kasie i nikt nie chce :facepalm:

Dawaj mnie na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

W VAGSerwis zalecili mi wymianę zestawu naprawczy wybieraka skrzyni biegów oraz zmianę płynu w skrzyni, bo przymarza mi wybierak, jak jest ujemna temp. Kiedyś słyszałem opinię, że nie zmienia się oleju w skrzyni, jeśli biegi dobrze wchodzą (a tak u mnie jest), ale czy profilaktycznie warto zmienić, czy jednak pozostać przy obecnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem że jak wszystkie biegi dobrze sie wbijają , olej jest w dobrej kondycji to nie ma po co zmieniać oleju.

Apropo mojej pompki , pojechałem do roae , coś pomotaliśmy zaczął otwierać i zamykać z kluczyka ale kombinowaliśmy i nie chciał otwierać z pilota. Znaczy się otwierał raz a później d*pa. Więc umówiłem się na jutro z nim żeby pod kompem powyrzucać kluczyki które pompka pewnie ma zapamiętane. Pojechałem do sklepu , wracam znów nie otworzyła drzwi wszystkich. Wkurzyłem się wsadziłem kluczyk , przekreciłem zapłon coś ponaciskałem , nagle otwiera , zamyka wszystko z pilota więc wszystko działa. Czeski film ale ciesze się jak małe dziecko :decayed::decayed:

Dzięki wszystkim za pomoc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...