Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Też słyszałem że jak wszystkie biegi dobrze sie wbijają , olej jest w dobrej kondycji to nie ma po co zmieniać oleju.

Apropo mojej pompki , pojechałem do roae , coś pomotaliśmy zaczął otwierać i zamykać z kluczyka ale kombinowaliśmy i nie chciał otwierać z pilota. Znaczy się otwierał raz a później d*pa. Więc umówiłem się na jutro z nim żeby pod kompem powyrzucać kluczyki które pompka pewnie ma zapamiętane. Pojechałem do sklepu , wracam znów nie otworzyła drzwi wszystkich. Wkurzyłem się wsadziłem kluczyk , przekreciłem zapłon coś ponaciskałem , nagle otwiera , zamyka wszystko z pilota więc wszystko działa. Czeski film ale ciesze się jak małe dziecko :decayed::decayed:

Dzięki wszystkim za pomoc :P

no to alleluja, teraz felgi dobre kup

plany na ciekawe porsche albo coś z ori audi w 19'' jest ale ciężkie czasy nastały i brak monety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie powiedzcie mi czy jest szansa kupić oprawkę żarówki pozycyjnej, bo ułamał mi się zaczep z jednej strony i wypada mi z lampy, i raz świeci raz nie przez co przepala mi się żarówka. Na alledrogo szukałem jednak nic nie ma. Chodzi mi o coś takiego

http://img01.tablica.pl/images_tablicapl/108328121_6_1000x700_lampa-prawy-przod-audi-a4-b5-valeo-pod-xenon-2000r-_rev001.jpg

w aso 25 zł ori sztuka

no i po problemie:naughty:, dzieki chopin

no problem :D sam kupowałem to wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Duds masz może ori hak westfalie do avanta ?

Chcesz zamontować czy potrzebujesz pożyczyć? Bo jak co to ja mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy co? Nie oplacili serwera ?

---------- Post dopisany 21-02-2014 at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2014 at 20:30 ----------

Up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie kupić bo na vag nysa bym poleciał z campingiem a nie trolowal w namiocie :) tyle że ja mocowania nie mam i muszę wszystko od podstaw wkładać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi czy jest szansa kupić oprawkę żarówki pozycyjnej, bo ułamał mi się zaczep z jednej strony i wypada mi z lampy, i raz świeci raz nie przez co przepala mi się żarówka. Na alledrogo szukałem jednak nic nie ma. Chodzi mi o coś takiego

http://img01.tablica.pl/images_tablicapl/108328121_6_1000x700_lampa-prawy-przod-audi-a4-b5-valeo-pod-xenon-2000r-_rev001.jpg

Jaka zarowka ? Wciskana w5w?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczurku, nie mam niestety. Coś tam do sedana mam, ale chyba nawet niekompletny :decayed:

Bidzio, pw Ci pisałem z interesem :kox:

lolek91, masz pecha po prostu :grin: Ja to teraz żadnej a4 nie mam, tylko jakieś graty co zostały. Mam a3 i golfa :decayed: Ale myślę, że to czego szukasz to bym miał z a3 :naughty: Jedna lampa rozwalone szkło, więc myślę, że będzie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się obsmialem... Szakal w giełdzie boczkiem handluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie zna ktoś to auto ? Co sądzicie ?

Może ktoś pomoc sprawdzić ?

** AUDI A4 1.9TDI 115PS S-LINE SUPER WYGLĄD !! ** (3995173739) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Pozdrawiam

Nie znamy tego auta, ale jak widzę taki opis i możliwość "RAT, KREDYTU, LEASINGU". Od razu zamykam ogłoszenie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się obsmialem... Szakal w giełdzie boczkiem handluje :)

Rozwija skrzydła...z partnerką :whistling:

:bag::polew:

Moj przyjaciel szakal? :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

znalazlem... pierd*** ma rozmach na forum...

dzwonie i biere w ciemno ze 2 kg szynki i 3 kg boczku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: byłem dzisiaj w aso i za 20 zeta jest oprawka, odbieram w poniedziałek wiec już załatwione. Dzisiejsza wycieczka do Trzebnicy zakończona sukcesem 20 min roboty 50zł mniej w portfelu i pompa nie cieknie:grin: Dzięki szczuraz za namiary :thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się obsmialem... Szakal w giełdzie boczkiem handluje :)

:-) kur... W moim rodzinnym mieście handluje... Teściu może go kojarzyć bo go kręcą takie towary :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson przypominam że sezon coraz bliżej :naughty:

Jutro lecę oglądać 1000rr :kox: ...a tym czasem upalam ex trx'a na poligonie :kox::kox:

Arek przykra sprawa, ale trochę mnie udupił z sianem dzwon czarnej... :mad:

Wysłane z monopola 24/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Nie no szynki i kiełbaski to chyba jeszcze nikt na tym forum nie sprzedawał :facepalm: ciekawe czy można priorytetem zamówić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...