[ALL] Wrocław - Klimatyzacja

scuzz

Witam

Chciałbym polecić serwis klimatyzacji. Miałem problemy z klimą ...nie chłodziła. Znajomy mi polecił serwis MM na Opolskiej 161a. Po umówieniu się telefonicznie na wizytę, przyjechałem pan podłączył manometry posprawdzał podmuchał i stwierdził że dysza rozprężna prawdopodobnie zapchana. Po wymianie klima odżyła. Cena serwisu zaskoczyła mnie pozytywnie swoim bardzo niskim poziomem :). Także polecam:

MM Auto Części S.C.

Opolska 161a

Zdecydowanie podpinam się pod wypowiedź z ubiegłego roku.

Jedźcie na Opolska 161A, a Pan Adam ożywi Waszą klimę.

Miło, sympatycznie, no i przede wszystkim fachowo. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

tel. do Pana Adama 601-703-385

Witam

Czytając ten post przypomniało mi się jak Pan Adam 4 lata temu ożywił klimę w mojej starej Almerze N15. Wszystko przy okazji wytłumaczył. Obsługa klienta na wysokim poziomie, za wymianę uszkodzonego przewodu, nabicie i sprawdzenie klimy zapłaciłem wtedy 200 zł.

Zachęcony powyższymi wypowiedziami udałem się do Pana Adama na sprawdzenie klimy. W moim wypadku kompresor bardzo hałasował, podejrzewałem sprzęgiełko i gumeczki. Moja hipoteza sie potwierdziła...problem został szybko rozwiązany... a cena to już było bardzo miłe zaskoczenie ;))))) Bardzo polecam ten serwis.

Ja zapraszam wszystkich na spoty niedzielne... ludzi z Wrocławia dużo a na spotach garstka. Tak więc zapraszamy !