Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

halo, pany , pozdro ponownie

małysz B6 2004 1.8t 163 km oska, tiptronic 6b, cabrio + lpg prins jest do handlu

fajny stan, i wyposażenie, czarny met, , może ktoś coś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Handel i "fajny stan"....takie rzeczy tylko w Erze ..hehe :grin:

Edytowane przez Kali S4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radom, handel..."fajny stan"....takie rzeczy tylko w Erze ..hehe :grin:

...ale śmieszne :facepalm:

halo, pany , pozdro ponownie

małysz B6 2004 1.8t 163 km oska, tiptronic 6b, cabrio + lpg prins jest do handlu

fajny stan, i wyposażenie, czarny met, , może ktoś coś???

A Ty pamietasz co ja chciałem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali, dzięki za pozytywny komentarz,

wiesz gdybym był jednym z komisów z warszawskiej to możesz tak pisać,

nie jestem handlarzem, nigdy nim nie byłem i strasznie własnie takich o których mówisz nie lubię, bo kiedyś dla nich usługi wykonywałem, wiec wiem jak jest.

jakby ktoś szukał auta o którym napisałem, prosze o kontakt, bez głupich komentarzy, przebieg 160 tys, mam wiele dokumentów to potwierdzających.

Artur, tel

Jarek zobaczymy.

panowie drugą sprawę mam kiedys na forum przewinęła mi się przejsciówka na turbo z weża od 115/110 km na turbo od 130 , może ktoś dać namiar,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umie ktoś zakodowac temponat? Wymieniłem modul i manetke i są jakieś problemy. Wiem że są poradniki Ale pojawiają mi się jakieś błędy w tych grupach. Podejrzewam o popauta manetke jakby ktoś mógł zerknąć to mój telefon 668236761

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka jakie kosmetyki byście mi polecili do czarnego lakieru z (delikatnymi ryskami) i gdzie mogę je kupić w Radomiu?? :) chciał bym zniwelować parę rysy i by lakier jakoś ładnie wpadał w oko i nie przyjmował tak szybko brudu :)

Edytowane przez krzysiek1194!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.onet.pl/aktualnosci/audi-rs4-15-lat-380-koni-i-188-km-przebiegu/gfchqc


:kox:


siemka jakie kosmetyki byście mi polecili do czarnego lakieru z (delikatnymi ryskami) i gdzie mogę je kupić w Radomiu?? :) chciał bym zniwelować parę rysy i by lakier jakoś ładnie wpadał w oko i nie przyjmował tak szybko brudu :)

raczej bryndza jedyne co to wgnoitki dobrze wyciągają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie dobrego lakiernika w Radomiu ? Z tego co czytam opinie to nie ma takiego :)

Kiedys był podobno na Wolanowskiej ale teraz nie wiem jak z nim na S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Moi drodzy, mam do Was ogromną prośbę. Potrzebuję Waszej pomocy. Mój tata interesuje się pewnym autem z Waszych okolic. Mianowicie:

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-sharan-1-8-turbo-manual-freestyle-serwis-szwajcar-jak-nowy-polecam-ID6yuzr7.html#19d1f0c067

Czy ktoś zna ten komis ? Może wie coś na temat tego handlarza ? A może jest taka dobra dusza, która by rzuciła okiem na to auto ? Odwdzięczę się !!

Bardzo gorąco proszę Was o pomoc, z góry wielkie dzięki Panowie i Panie ! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie dobrego lakiernika w Radomiu ? Z tego co czytam opinie to nie ma takiego :)

Kiedys był podobno na Wolanowskiej ale teraz nie wiem jak z nim na S

Sirak. Byłem u niego ze 2 czy 3 razy z poprzednim samochodem. Myślę, że można do niego jechać i cen też nie ma raczej z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie dobrego lakiernika w Radomiu ? Z tego co czytam opinie to nie ma takiego :)

Kiedys był podobno na Wolanowskiej ale teraz nie wiem jak z nim na S

Sirak. Byłem u niego ze 2 czy 3 razy z poprzednim samochodem. Myślę, że można do niego jechać i cen też nie ma raczej z kosmosu.

To on się zajmuje lakiernictwem? bo z tego co ja wiem to on elektromechanik jest4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie dobrego lakiernika w Radomiu ? Z tego co czytam opinie to nie ma takiego :)

Kiedys był podobno na Wolanowskiej ale teraz nie wiem jak z nim na S

Sirak. Byłem u niego ze 2 czy 3 razy z poprzednim samochodem. Myślę, że można do niego jechać i cen też nie ma raczej z kosmosu.

To on się zajmuje lakiernictwem? bo z tego co ja wiem to on elektromechanik jest4.

To są dwa różne zakłady, ale nie mam pojęcia czy oni są spokrewnieni :) . Fakt faktem obydwa są na Wolanowskiej, tylko lakiernik jest bliżej Radomia (w sumie to lakiernik to jeszcze chyba Radom, a elektryk to już chyba Ślepowron, ale ulica ta sama).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzut kierownicą ? Ja bym rzucił gałką z mieszkiem .

:grin: ciekawe jak z pogodą bo sierpień do d*py :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...