Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

No tego nirstety sie nie przewidzi

Raczej widzę na pogodynkach ciepło

http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,dzwon-audi-s4-avant-na-nurburgring

Kusi mnie ten wyjazd, tylko trochę mam za dużo atrakcji na ten dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Panowie

sirak to kiedys marke sobie zrobił , i niektórzy jeszcze nie wiedza że jakość była bardzo dawno,.

jedynie poczta pantoflowa, że ktoś robił niedawno i było ok,. i nie ma problemów po miesiącu dwóch,.

kiedys mógłbym pomoc, ale zmieniłem profesję :P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek mogę znaleźć chwilę

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie mega wkurzyłem bo Szmit zj***ł mi wtryski i upierają się że są dobrze zrobione ;/ Nie mam pomysłu jak mam im wytłumaczyć że jednak nie są. Auto ewidetnie od 3 tys nie ma paliwa.
Na serii wyszło mi 104 konie po regeneracji pompek? Seria ma 115, więc cos jest nie halo z nimi. Turbo dmucha bez problemu po regeneracji.

Ktoś ma może jakiś pomysł jak można z nimi walczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, robił ktoś z Was gdzieś polerkę w Radomiu? Szukam dobrego speca

nie w radomiu ale Gosc moze przyjechac do Ciebie... naprawde polecam:

https://www.facebook.com/Auto-Spa-Tabor-1465409220366021/?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie mega wkurzyłem bo Szmit zj***ł mi wtryski i upierają się że są dobrze zrobione ;/ Nie mam pomysłu jak mam im wytłumaczyć że jednak nie są. Auto ewidetnie od 3 tys nie ma paliwa.

Na serii wyszło mi 104 konie po regeneracji pompek? Seria ma 115, więc cos jest nie halo z nimi. Turbo dmucha bez problemu po regeneracji.

Ktoś ma może jakiś pomysł jak można z nimi walczyć?

Ja robiłem tam 3 razy pompki i ani razu nic nie spartotlili.. To na pewno pompki ? Robiłes odpowiednie logi, powinny pokazać gdzie jest przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi wrzucałem na 2 fora i byłem u 2 tunerów. Obydwaj powiedzieli że przy takich objawach zazwyczaj były to pompowtryskiwacze. Nie chce obstawiac na 100% że to pompki ale po logach widać że wartości mają bardzi różne i nie wyglądają na super zregenerowane.

W poniedziaęłk bede wiedział co i jak, przez weekend musze sprawdzić ciśnienie w ukladzie paliwa i zmienić filtr paliwa.

Niestety faktury ani paragonu nie dali jak to na gębę "Będzie coś nie tak to Pan przyjedzie". Powinni mięc całą dokumentację odnośnie regeneracji pompek której też nie dsotałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba było prosić o paragon czy fakture jak mój ojciec.

Jak każdy tak mówi no to jedź i niech coś z tym robią...ja bynajmniej jestem zadowolony z ich pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pojadę. Jeżeli uważają że moje wtryski są zrobione dobrze to niech znajdą przyczynę usterki. Aktualnie wszystko było sprawdzone poza pompą tandemową, to jedyna możliwość która przychodzi mi jeszcze do głowy. Mają całą dokumentację więc nie martwie się że mnie nie przyjmą. W razie problemów poproszę o drugie pompki na próbe.

Dlatego strasznie się zdziwiłem bo mieli kiedys dobrą renome i kilka osób polecało mi ich zakład.

Edytowane przez Mordeliuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zszedłem z działki i padam z nóg :-)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Panowie,

to jak z tym spotem, trzebeby coś zorganizowac, może być u mnie na działce, hehe, zabierzcie dzieci, i zony marudzić nie bedą,. :P, domek zbudowałem, jest gdzie sie ganiać.

ale trzeba dzwonić bo na forum rzadko, ewentualnie messenger do mnie, jestem online,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skradziono w weekend koleżce Audi A4 B7 kombi w Radomiu. Jest na forum chyba taki temat gdzie można udostępnić takie info tylko nie mogę znaleźć. Podrzuci ktoś link? Można wstawiać zdjęcia przez taptalka?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...