Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Dzin dobry ludzie. Dawno nie zagladalem na forum, a widze ze sie sporo wydarzyło. Kiedys obiecywalem, ze przyjade na umowiony spot i d*pa, nie przyjechalem.

Co z tym spotem majowym? Kiedy i gdzie? Czy ktos przesle mi jakiegos priva z informacjami? :biggrin: Co prawda wyjezdzam na ten weekend, ale nie na caly, wiec moze bedzie mi pasowalo. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid22, widzialem wczoraj (tj. w sobote) Twoje autko zaparkowane na kwiatkowskiego. Dobrze widzialem, ze to Ty? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak skoro wiekszosci pasuje w terminie 2-4 to moze 3 maj?? jak uwazacie?? a i najwazniejsze w koncu sie doigralem:( 10pkt i 400zl :cry: musze miec CB ale za to :a4fan: zapanowalo na trasie Tarnów Radom i została ona pokonana w 2hwliczajac miasta:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przykro z powodu tych 10pkt i 400zł :frown: ale za to pewnie frajda z jazdy była ogromna ... 3maja jak najbardziej na dzisiejszą chwilę termin wolny

[ Komentarz dodany przez: Iceman: 29-04-2007, 23:37 ]

kolego ostatni raz zapraszam do zapoznania sie z regulaminem i odwiedzenie Newbie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec ustalone 3 maj teraz godzinka mysle ze jakos ok 15 bo jeszcze piekna pogoda jak myslicie?? a nad miejscem to zalezy czy myslimy o jakims malym grilku czy moze jakis popisach:)ale wydaje mi ise ze mozna gdzies na obrzezach najakiejsc polance ostatnio bylem nad pacynka fajne miejsce i zacisze i rzeczka plynie i lasek:)

[ Dodano: 30-04-2007, 14:16 ]

jesli wszysykim bedzie pasowalo to dokladnie miejsce wytlumacze kazdemu na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu szkoda wiec juz pare osob nie bedzie:(:( wiec biorac pod uwage dobra rade kolezanki :biggrin: spocik bez grila a reszte wysylam kazdemy na PW jutro z ranka:)

[ Dodano: 01-05-2007, 13:43 ]

Mam nadzieje ze PW udalo misie wyslac do wszystkich klubowiczow:) Natomiast jesli ktos nie dostal lub dalej nie czuje sie w pelni poinformowany prosze aby pisal do mnie jeszcze raz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przykro z powodu tych 10pkt i 400zł ale za to pewnie frajda z jazdy była ogromna ... 3maja jak najbardziej na dzisiejszą chwilę termin wolny

[ Komentarz dodany przez: Iceman: 29-04-2007, 23:37 ]

kolego ostatni raz zapraszam do zapoznania sie z regulaminem i odwiedzenie Newbie

gofer chłopie. Jakżeś Ty się tyle miesięcy uchował bez przywitania :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wit.s, ano nie wiem sam wiesz jakoś nikt do mnie nic nie pisał nie ostrzegał mnie ...

Na spocie coś było mówione o ostrzeżeniach ale myślałem, że mam już to za sobą a tu masz ci .... nagle się przypomniało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heej ludzie. Bede sie z Wami spocił dzisiaj :biggrin: . Ino chyba przykurzonym autkiem bede musial podjechac, bo dzis to sie raczej nie znajdzie zadnej czynnej myjni. No a na automatyczne szczoty to w zyciu nie pojade.. :lol:

A tak bardzo chcialem miec czystą :a4fan::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...