Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

RFS

 

WITAMY

 

Spoty odbywają się w piątki ok godz. 19.

Parking przy OBI obok Anadolu.

Jeśli pada deszcz to GS przedostatni parking.

 

!!!!! ZAPRASZAMY !!!!!

 

—-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez mcm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Jak na razie termin mi odpowiada. Ciekawi mnie tylko jak będzie z organizacją tego grilla.

Mianowicie czy każdy przywozi coś ze sobą czy zbieramy się np. w Radomiu robimy wspólnie zakupy i wtedy jedziemy do Domaniowa ?

22 kwietnia o godz. ...... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC mi tez pasuje nawet bardzo ten termin tz. 22. Co do tego co kupujemy jak i gdzie to jestem elastyczny wszystko mi jedno jednak mysle ze jakas zrzuta i wspólne zakupy to byloby lepsze rozwiązanie bo nie kupowalibysmy jakis niepotrzebnych artykułów bo jak by kazdy miał przywiezc kilogram kiełbasy to jedlibysmy ja tam tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAPISALBYM cos ale nie wiem czy mozna kurcze jakas dziwna sprawa konspira nie ma znaku zycia od polowy naszego składu gdzie KROKUS ,BOLO BZYKO , GOSIACZEK itd. itp :cool::cry::question:

hej wszystkim,

no właśnie co sie dzieje z waszym tematem......?

Brynia mogę prosić info o spociku 22.04 na pw. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na 80%. niestety szykuje mi się służbowy wyjazd ale mam nadzieję że niedojdzie do skutku.

Stracić przyjemność wypicia browara i zjedzenia kiełbaski w doborowym towarzystwie zarówno osób jak i aut byłoby dla mnie niepowetowaną stratą więc zrobię wszystko aby pojawić sie na spocie.

Pozdrawiam

Koval

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie. Przyznam szczerze, że narobiło się sporo zamieszania z tymi zmianami tematów, mam nadzieję iż wyjdzie to na dobre :confused: Chcę potwierdzić swoją obecność na spocie :biggrin: A tak swoją drogą to kto jeszcze będzie na spotkanku? Pozdrowionka :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja...No trochę się to wszystko pomieszało ale co tam. Rozumiem, że zaczynamy od nowa;) Dzięki Bryniu za wiadomość:) Mam nadzieję, że i ja się pojawię się na spocie...że czas pozwoli...Do usłyszenia...Ps. I dajcie znać 'gdzie'. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jeżeli można prosić to może zaczniemy się powoli określać kto będzie na grilu bo czas nieubłaganie pędzi :smile: Pogoda ma być wymarzona na grila więc może być całkiem przyjemnie a im więcej osób tym fajniejsze moze być to spotkanko :lol: Popzdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...