Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS


g_sphot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam pytanko czy np jesli mmo bylo zjdete z auta i nie ma wogole to czy podlaczenie licznika kolorowego nie trzeba nic kombinowac? tylko podlaczam i chdozi czy jak?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem ale pisze tylko jesli ma sie immo a jak nie ma sie inetresuje mnie :) jak to wygalada ze nie trzeba chyba kodowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak trzeba kodowac i to trzeba miec pro kabel ja tez mam zamiar zmienic na kolor fis i z nim sie wybieram do kogos kto sie zna na kodowaniu licznikow immo np tam gdzie zakladaja alarmy i zabezpieczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma immobilizera to możesz nawet licznik oR8 próbować wsadzić. Od b6 będzie chodził. Minusem jest brak klimatyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeeść

Czy ktoś jest w stanie pomóc (udzielić wskazówek, sprzęt mam) z adaptacją kolorowego FIS, w b6. ??

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kolor od B7 do B7 z tym że ja mam wersję angielską a zegary są od wersji europejskiej moje pytanie to czy mogę swój licznik który jest w milach przełożyć do tego kolorowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej przełożyć Twoją Angielską tarcze od prędkościomierza do tego kolorowego i wgrać wsad od anglika i zakodować immo. Wydaje mi się że tak będzie najszybciej.

Nie da rady w liczniku od B7. Wgranie innego wsadu spowoduje tylko, że licznik przestanie działać. Zawartość jest zakodowana przez procesor w liczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie robiłem tego to nie wiem. Czyli pozostaje zakup licznika w wersji angielskiej. Chyba że da się przekodować VASEM licznik europejski na anglika i podmienić tarcze prędkościomierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podepnę się do tematu. Mianowicie mam a4 2002r kolorowy fis z navigacją i pełnym kompem. Panowie czym da się podpiąć pod ten licznik chodzi mi o immo, kluczyki, korekta licznika? Generalnie to samo co robił mi Vag-Tacho 3.01 na VDO w Audi A3.  Zaznaczam, ze nie chodzi mi o cofnięcie licznika, oryginalne 220 tys które mam w 2002r to jak już to by wypadało w górę pociągnąć:) Po prostu chciałbym taki kabelek do tego auta ,w A3 już kilka razy mi się zwróciło. Ewentualnie kto był producentem tych licznikow? Bosch? I kolejne pytanko czy jest jakaś możliwość spolszczenia komunikatów na takim liczniku? chodzi mi o dane typu olej, spalona żarówka itp. Navigacje spolszczyłem ale ciekawy jestem jak z resztą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, gsekulski napisał:

czy jest jakaś możliwość spolszczenia komunikatów na takim liczniku? chodzi mi o dane typu olej, spalona żarówka itp.

Nie ma takiej możliwości.

8 minut temu, gsekulski napisał:

Panowie czym da się podpiąć pod ten licznik chodzi mi o immo, kluczyki, korekta licznika?

Dział Diagnostyka, znajdziesz tam temat z kablami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Karol Turek napisał:

Ktoś ogarnąłby temat w lubelskim/podkarpackim?

Napisz do kolegi Galetto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję kogoś z okolic Łodzi lub do 150 km od Łodzi kto przekoduje mi licznik z monochromatu na kolor...:)

Czekam na info i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję kogoś z okolic Łodzi lub do 150 km od Łodzi kto przekoduje mi licznik z monochromatu na kolor...:)
Czekam na info i pozdrawiam.
Jak wyżej. Pisz do Galetto, wysylkowo jest w stanie to ogarnąć.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2010 o 20:31, mb83 napisał:

Ma ktoś namiary na człowieka, który potrafi zaprogramować liczniki z okolicy warszawy??? Kupiłem takie z kolorowym fisem... mam auto z USA, kupiłem europejskie ale też benzynowe... mam nadzieję, że uda się to zrobić. Jakby co prosze na maila [email protected] Jutro już będzie zamnotwana oryginalna navi :> Pozdrawiam

Hej Czy udalo sie zdobyc namiary z okolic Wawy kto ogarnia taki temat z red na color fis Audi a4 b6 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...