Skocz do zawartości
IGNOROWANY

serwis klimy


Robson

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam gorąco [ :))) ] serwis klimy prowadzony przez Kolegę Icemana w Koszalinie, profesjonalna obsługa, dobrze wyposażony warsztat, wielość materiałów i dostępnych na miejscu części zamiennych, konkurencyjne ceny i bardzo miła obsługa... w trakcie napraw polecam rozmowę z Właścicielem o pasji Audi :) lub relaks przy wyeksponowanych w biurze akwariach ;)) pozdrawiam Robson - Olsztyn ps. kontakt do kolegi poprzez forum piszcie do niego na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem drugi, który wolał przejechać ileś set kilometrów i mieć zrobione :evil: W Trójmieście wszyscy odsyłali mnie "na potem", także umówiłem się z Iceman'em i o 8:30 wylądowałem w Koszalinie :tongue:

Nieszczelność zlokalizowana, klima działa. Pogadane z Icem, pogadane z fajną ekipą "na warsztacie".

Konkretnie i rzeczowo, tak jak każdy chyba lubi.

Jesli ktoś ma blisko, to walić jak w dym. A jak widać, opłaca się przetergać dupsko taki kawałek również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny zadowolony klijent,oczywiscie warsztat u ICEMANA to pelen profesionalizm,szybka obsluga -uratowali mi sprezarke dzieki czemu odpadly mi wielkie koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze polecicie mi kogos w woj. lodzkim albo dolnoslaskim kto zajmuje sie profesjonalnie klima (tak jak Iceman). Do Koszalina mam za daleko zeby jechac naprawic klime...a szkoda bo widze ze Iceman zbiera niezle recenzje od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...