Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, a czy emigranci z afryki i syrii mocno daja sie we znaki, bo ja sie wybieram na chorwacje z rodzina w polowie wrzesnia i wolalbym miec ten problem z dekla.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Zadnych brudasow nigdzie nie widzialem czy to przy granicach czy to w samej Chorwacji :) Pki co jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak wracaliśmy przez Węgry to przed granicą węgiersko-austriacką trochę ich widzielśmy, naszczęście skręcaliśmy na słowację pare km przed przejściem granicznym , ale generalnie do granicy węgiersko-austriackiej był straszny korek i było widać emigrantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może przez słowenie jechać. jaka tam cena aktualnie za kawałek autostrady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie pzmoty masz aktualne ceny.

Slowenia autbana winieta 150 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 euro na miesiąc. Jak jedziesz na 10dni to tylko taką się opłaca :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę zapłaciłem mandat 150 e za nieważna winietę, jadąc do Chorwacji kupiłem na pierwszej stacji w Słowenii, mówiłem, że jadę na 10 dni sprzedał mi na 7 dni. :angry:

Ogólnie powrót to jakaś masakra wracałem 16 godz. 1350 km :facepalm: mega korki w Chorwacji oraz we Wiedniu. Miałem nadzieje, że we wrześniu już jest luźniej w soboty, niestety nie jest. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kupuję jedną czyli na miesiąc ale nie przyglądam się jej i byłem pewny, że dał mi tą na miesiąc nie zwróciłem uwagi na cenę bo kupowałem paliwo, kawę i jakieś duperele.

Kumpel który kupił kilkanaście minut po mnie też dostał na 7 dni, ale zapłacił za miesięczną. Tylko jego nie zatrzymali bo jechał za mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może przez słowenie jechać. jaka tam cena aktualnie za kawałek autostrady?

Polecam objazd autostrady,podaję link http://www.cro.pl/video-objazd-autostrady-slo-t29291.html

ostatnio tak jeżdżę,zawsze to jakaś odmiana od monotonnej jazdy autostradą a 30 euro można wydać na obiad.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może przez słowenie jechać. jaka tam cena aktualnie za kawałek autostrady?

Polecam objazd autostrady,podaję link http://www.cro.pl/video-objazd-autostrady-slo-t29291.html

ostatnio tak jeżdżę,zawsze to jakaś odmiana od monotonnej jazdy autostradą a 30 euro można wydać na obiad.Pozdrawiam.

dokładnie, też tamtędy jeżdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktos moglby to zaznaczyc na mapie np gogla ? :) Bym mial na nastepny rok :) 30 ojro by zostalo w kieszeni :)

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktos moglby to zaznaczyc na mapie np gogla ? :) Bym mial na nastepny rok :) 30 ojro by zostalo w kieszeni :)

Proszę http://blogzpodrozy.pl/2013/05/16/slowenia-objazd-autostrady-przez-lenart-i-ptuj/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś w październiku w chorwacji?

tak, ja byłem w 2012r od 15 października. Ogólnie z pogodą było spoko, nie było upałów - ok 25*C w dzień. Już trochę knajp było pozamykanych, ale było całkiem fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś w październiku w chorwacji?

tak, ja byłem w 2012r od 15 października. Ogólnie z pogodą było spoko, nie było upałów - ok 25*C w dzień. Już trochę knajp było pozamykanych, ale było całkiem fajnie.

czyli od początku października można śmigać i pogoda będzie żeby sie poopalać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś w październiku w chorwacji?

tak, ja byłem w 2012r od 15 października. Ogólnie z pogodą było spoko, nie było upałów - ok 25*C w dzień. Już trochę knajp było pozamykanych, ale było całkiem fajnie.

czyli od początku października można śmigać i pogoda będzie żeby sie poopalać?
Z tym opalaniem może być różnie, ale ja niewiedzę przeciwwskazań żeby jechać do cro w październiku

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a czy emigranci z afryki i syrii mocno daja sie we znaki, bo ja sie wybieram na chorwacje z rodzina w polowie wrzesnia i wolalbym miec ten problem z dekla.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Właśnie wróciliśmy z Slatine (niedaleko Splitu), zero incydentów. Pogoda bajka, jestem zachwycony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucaj fotki Andrzej. Koniecznie jedź do Breli, przy marinie masz lodziarnie Roma. Tam smak don vito - to najlepsze lody w całej Chorwacji!!!!!

f89f07d88eceb7546bebbe406c1f0d1e.jpg

Byłem, jadłem [emoji1] [emoji106]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A był ktoś na Bolu? Autem znaczy. bardzo mi się ta wyspa spodobała i chętnie bym tam kiedyś pojechał. Byłem tylko kilka h na rejsie :wink: Ale pięknie tam jest :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...