Wakacje w Chorwacji

• Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Skoczcie na płd Francji , tam tego stoi dopiero. A co jeden to lepszy kiler!

Witam, rok temu byłem w Chorwacji - Podgora. Było super. W przyszły sezon też mam zamiar pojechać do Chorwacji ale gdzieś bliżej. Jadę z dzieckiem i żoną. Interesuje mnie ładna plaża, spokój, ładne widoki. Co polecacie na drugi raz ?

Edytowane przez tomekxp2

Stara Baśka na wyspie Krk. Dla mnie super, mała miejscowość ale minus taki że tylko jeden mały sklep i ze trzy restauracje.

Chce się wybrać z dziewczyną jej siostrą i chłopakiem do Chorwacji. Interesuje coś gdzie będzie można się zabawić , dobrze zjeść no i troche pozwiedzać . Okres to 10 dni . Macie coś takiego ? Planujemy jechać czerwiec max początek lipca kiedy muszę zacząć rozglądać sie za pokojami ? I może macie coś dobrego w takich rejonach ?

Będę jechać od siebie do Monachium i później do Chorwacji może macie po drodze też jakieś ciekawe miejsca do zwiedzania :)

Novalja (Chorwacka Ibiza)

Co prawda ja tam nie byłem,ale byłem na Ibizie w sezonie - totalnie nie mój klimat - twoja decyzja :wink:

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Novalia nie zasypia

"W mieście znajduje się plaża Zrće, przy której powstały najbardziej znane kluby i dyskoteki w Chorwacji. W czasie wakacji, organizowane są tutaj koncerty i festiwale muzyczne, a także zabawy na tzw. boat party. Kurort przyciąga szczególnie młodzież spragnioną zabawy. Z tego powodu Novalja bywa nazywana Chorwacką Ibizą"

Pag w upał piękny

Novalja (Chorwacka Ibiza)

Rok temu byłem w Novalji, bardzo polecam, mam kontakt do świetnego apartamentu nad wodą w dobrej cenie.

Z Makarskiej niedaleko jest już do Dubrownika, Splitu więc zwiedzać jest co. Po drodze aż nadto pięknych widoków. Poza tym polecam jednodniową wycieczkę statkiem na Hvar i Brać. Ogólnie rozrywek w mieście nie brakuje a dobrych knajp jest mnóstwo :decayed:

Ja w tym roku byłem w Jelsie na wyspie Hvar i też polecam :) Jest kilka knajpek otwartych do późna ,a zjeść też można dobrze . Z atrakcji to można polatać samolotem, popływać statkiem na którym jest dyskoteka, odwiedzić słynne Blue Cave. W odległości 3 km jest następna mieścina, w której odbywają się dyskoteki . Do zwiedzania również sporo się znajdzie :)

Edytowane przez DARIO88

Byłem :kox: Polska muzyka na statku mocno nas zaskoczyła :decayed: Jedzenie słabe ale impreza dobra była :decayed:

Okolice Omisia równe PIASCZYSTE plaże, więc jak z dziecmi to polecam.

Sam Omis pieknie położony, fajną frajdę sprawia spływ rzeką Certina,albo dla lubiacych bardziej chardkorowe wyprawy wspinaczka i zjazdy na linach w tamtejszych kanionach, do tego nie daleko do Splitu, Makarskiej, Dubrownika.

Jak jedziesz przed sezonem to na spokojnie możesz jechać w ciemno

Mi tam makrela smakowala :)