Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem nad okolicami zadaru bo na sam koniec chorwacji troche nie chce mi sie jechac ...  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

20 godzin temu, LukiKRK napisał:

Im dalej w Chorwacje tym piekniej... :)

Tapniete z SGS7
 

Może masz racje ... hmmm....

 

No ale ok co z namiarami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.02.2017 o 21:58, TOM3K napisał:

Na pewno jakoś na koniec czerwca początek lipca ale jeszcze na 100% nie wiem.

tez sie wybieram w tym terminie? bukowałeś już hotel itp?jak cos to dawaj na pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujemy w polowie lipca wyjazd do Novalji na wyspie Pag, 17 lipca na plaży Zrce rusza Area 4 Festival gdzie zagrają min Dj Shake,Major Lazer Skrillex (światowa czołówka).Narazie jest nas dwójka ale może ktoś z was byłby chętny?? Możemy wziasc auto lub zabrać się z kimś, kwestia dogadania.Calosc wyjazdu planujemy na 10 dni wiec będzie czas na imprezowanie,zwiedzanie ale tez trochę odpoczynku. Pisać priv lub tutaj, jest jeszcze dużo czasu wiec myśle ze pojedzie fajna ekipa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade 15-25.06 na wyspe Ciovo w sprawdzone miejsce... a pozniej jeszcze tydzien-dwa gdzieś dalej bo zawsze sie juz dalej nie chce jechac bez noclegu po drodze. Albo Baska Voda albo ktoras z wysp... Brac lub Korcula. Cos ktos poleci w tych miejscowkach oprocz tego co wczesniej pisane?

Co do pytania o to co pod Zadarem ładnego to warto tam zjechac z autostrady i jechać wzdłuż morza. Duzo malych miasteczek ale z klimatem np Pirovac. Obok duzo innych miejscowosci z fajnymi plazami więc warto po prostu zagladac na plaze a pozniej szukac noclegi. Jest tez wyspa Murter z piaszczysta plaza Slanica plytko i sporo ryb tyle ze zwykle tam tlok. Jak ktos ma dużo kasy to Primosten lub Rogoznica kawałek dalej ale warto. Piekne plaze tylko drogie knajpy strasznie.

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś pisał, że był kilka dni w Chorwacji i kilka dni w Czarnogórze i na duży plus dla Czarnogóry, zarówno jeśli chodzi o ceny jak i liczbę turystów. Może ktoś coś więcej powiedzieć na ten temat ? Bo w tym roku waham się między tym a tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2017 o 15:14, Voucher napisał:

A ktos jedzie w polowie czerwca? :)

ja zaczynam pobyt od 17 czerwca. OGÓLNIE NA 1 STRONIE TEMATU JEST LISTA WYJAZDÓW ;)

Mam wolne miejsca w busie gdyby ktoś coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś był na urlopie w miejscowości Baśka na wyspie Krk( nie Baśka Voda)? Warto się tam wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym roku w Baśce. Miejscowość piękna, ładna duża plaża ale ludzi tyle że nie było gdzie ręcznik rozłożyć. Masakra jakaś. Nigdy więcej na dłużej się tam nie wybiorę chyba że na wycieczkę na jeden dzień. No i drożyzna bo tam dużo Niemców, Włochów. Bardzo ładna jest też na wyspie Stara Baśka tyle że to mała miejscowość z jednym sklepem i trzema restauracjami ale polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Bede jechal we wrzesniu dopiero. Mowisz drozyzna? Ale masz na mysli noclegi czy ogolnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem kilka razy na Krk i bardzo sobie chwalę.
Mieszkamy zawsze w samym Krk a plaże to różnie, na wyspie jest ich pod dostatkiem.
Krk to małe miasteczko z dużą ilością knajpek. Zawsze jadamy w "Galija " bo jest najlepsza a ceny do zaakceptowania.

send from my ATARI 65XE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kristof91 napisał:

Hmm. Bede jechal we wrzesniu dopiero. Mowisz drozyzna? Ale masz na mysli noclegi czy ogolnie?

Bardziej chodziło mi o noclegi bo rok wcześniej w Breli apartament za 60 euro nie było problemu żeby znaleźć a w Baśce od 75 wzwyż i trzy razy dalej do morza. Ale może akurat ja tak trafiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, szper11 napisał:

Bardziej chodziło mi o noclegi bo rok wcześniej w Breli apartament za 60 euro nie było problemu żeby znaleźć a w Baśce od 75 wzwyż i trzy razy dalej do morza. Ale może akurat ja tak trafiłem.

Planuje pobyt w hotelu Corinthia w Baśce z pełnym wyżywieniem, ktoś tam był? Jak wygląda trasa z PL do CRO? Są w miarę normalne drogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem na przejście w Boboszowie. Droga od granicy jakieś 30km w stronę Ołomuńca bardzo słaba później chyba od Mohelnic dwa pasy aż za Brno. Później kawałek Czech i Austrii zwykła krajówka, a potem już praktycznie do końca autostrada. Jechałem przez Lublane i przez przejście graniczne Rupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja polece chyba na A1 przez Ostrawe to tylko do A4 praktycznie krajówka czyli jakies 15KM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć macie jakis fajny namiar  na noclegi koniec lipca poczatek sierpnia  okolice makarskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, barca8585 napisał:

cześć macie jakis fajny namiar  na noclegi koniec lipca poczatek sierpnia  okolice makarskiej

http://www.makarska-promajna.com/en/apartman-bojka.html

proszę :hi: mają też jeden domek w Baska Voda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...