Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Cały czas mykam do Chorwacji przez Czechy-Austria-Słowenia

Przy obecnych remontach (w szczególności Słowenia) zastanawiam się nad trasą przez Słowacje-Węgry

Jakie jest ta trasa ? równie szybka Cz-Au-Sł ?

Jaka jest jakość dróg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najgorzej jest przez Słowację, nie wiem jak Ty chcesz jechać, ja jeżdżę Chyżne- Rużomberk-Bańska-Zwoleń jest jakieś 180km zwykłą drogą w tym jakieś 30km dwupasmowej szybkiej drogi, trzeba bardzo uważać w terenie zabudowanym bardzo często stoją z suszarkami i nie ma 10km tolerancji nawet za przekroczenie 2km potrafią wlepić mandat, Węgry to już autostrada i tak samo Chorwacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7/26/2017 o 10:02, xXPiotrekXx19 napisał:

panowie powiedzcie mi co to za paliwko EURODIESEL CLASS + bo wczoraj baba zatankowała mi to do mojego A4 i nie wiem czy nic sie nie stanie z autkiem

Czy to piękne paliwo nie tankowales czasem w Słoweni ?? Ja zatankowalem  chyba nawet to jadąc w tamtą stronę 2 tyg temu.  Po dojechaniu na miejsce odstawieniu auta. Po 2 dniach chmury białego dymu z którymi boryka się do dziś  (zostało jeszcze 20% tego dymienia)  Obstawiam winę paliwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku testowałem obie trasy w czerwcu/lipcu i niestety muszę stwierdzić że Austria i Słowenia szybsze nieco. Od Budapesztu do Polski większość trasy to lokalne drogi, góry, dziki, sarny, policja i non stop ograniczenia prędkości. Więc przez Słowację wolniejsza trasa mimo że kapke krótsza licząc dystans do Krakowa. Na granicy Wegiersko Chorwackiej stoi się bardzo krótko i to jest plus. W przyszłym roku przetestuj na pewno objazd w Słowenii na przejście graniczne Cvetlin w Chorwacji i dalej powrót na autostradę na Zagrzeb.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, aborygen napisał:

Witam

Cały czas mykam do Chorwacji przez Czechy-Austria-Słowenia

Przy obecnych remontach (w szczególności Słowenia) zastanawiam się nad trasą przez Słowacje-Węgry

Jakie jest ta trasa ? równie szybka Cz-Au-Sł ?

Jaka jest jakość dróg ?

Bdb droga jest jadąc z Pl przez zwardoń do SK. zilina,bratysława do wegier. tam csorna,szombathely,zalagerszeg,nagykanizsa noi Chorwacja :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie w tym roku planuje jechać przez Słowację i wegry ale coś mi się zdaje że muszę koła zmienić na mniejsze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w jakiej ubezpieczalni był assistanse na 1000km bo w PZU już skrócili dystans w przypadku awarii i jest to tylko 150km :-( chyba że mamy rozbite auto to jest 1200, na co kobiet w ubezp. mi mówi że w przypadku awarii robić ceglowka przednia szybę i już po temacie 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, pajda napisał:

Panowie w jakiej ubezpieczalni był assistanse na 1000km bo w PZU już skrócili dystans w przypadku awarii i jest to tylko 150km :-( chyba że mamy rozbite auto to jest 1200, na co kobiet w ubezp. mi mówi że w przypadku awarii robić ceglowka przednia szybę i już po temacie 8-)

Właśnie PZU troszkę się wycwaniło teraz... ostatnio dzwoniłem i powiedzieli jak mówisz.... zadzwoniłem jeszcze do axa i tam daje 250 km no ale to i tak d*pa bo jak na miejscu coś padnie to juz po ptakach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pajda napisał:

Panowie w jakiej ubezpieczalni był assistanse na 1000km bo w PZU już skrócili dystans w przypadku awarii i jest to tylko 150km :-( chyba że mamy rozbite auto to jest 1200, na co kobiet w ubezp. mi mówi że w przypadku awarii robić ceglowka przednia szybę i już po temacie 8-)

http://www.compensa.pl/ubezpieczenie/assistance-1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że w compensie nie da się samego assistance kupić, trzeba mieć tam oc żeby sobie dokupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że w compensie nie da się samego assistance kupić, trzeba mieć tam oc żeby sobie dokupić

No to lipa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam panie w kroacji ?

cisza w wątku, jakby wszyscy do grekuf pojechali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

a resztę chętnych ludzi ceny zabiły :) 

tak źle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę we wrześniu podobnie jak rok, dwa, trzy ... lata wcześniej i cenę mam tą samą:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny noclegów nie zmieniają się aż tak. Za to ceny jedzenia w restauracjach robią się słabe. A jakość wcale nie idzie w parze z ceną.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...