Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie jest zle.

Wiadomo full wiary teraz preferuje cro i tubylce maja z tego kase.

Ale porownujac ceny do Wloch to nie ma tragedii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem nie jest zle.

Wiadomo full wiary teraz preferuje cro i tubylce maja z tego kase.

Ale porownujac ceny do Wloch to nie ma tragedii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ceny w restauracjach są tragiczne. Oczywiście jak weźmiesz chińskie zupki albo wszystko kupujesz w Lidlu to da się przeżyć.  Mój kumpel wozi nawet mleko z Polski :D 

Kolacja dla trzech osób ( ryba, sałatka, frytki, dwa piwa + sok ) ciężko ma się zamknąć w 100Euro. Jakość jedzenia bardzo przeciętna. Ceny noclegów 20% w górę. Ogólnie robi się z tego wszystkiego taka kwota że, spokojnie można polecieć samolotem do Hiszpanii czy Włoch. 

Wczoraj rozmawiałem je znajomym który dostał 300Euro mandatu w Austrii, ktoś mądry mu doradził żeby go nie płacić. Nie wiem jaki okres go nie płacił ale wczoraj puszczał przelew na 5600 zł :) 

Dla mnie osobiście atrakcyjność Chorwacji słabnie w oczach. Mam zarezerwowany apartament na przyszły rok ale zobaczymy jak to będzie.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mykam od 27.08 ale z tego co słyszałem nie jest już tak jak ostatnie lata

dochodziło nawet w sezonie że klienci którzy mieli zarezerwowane pokoje/kwatery po przyjeździe dowiadywali się że nie ma dla niech miejsca

towarzystwo obrosło w piórka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

 Zupke ale nie z chin robilismy sami bo dla malych trzeba cos dac kolo 13 a wieczorkiem wypad w miasto.

Fakt nie jadlismy krewetek ale spokojnie mozna dla naszej 4 za ok 100zl zjesc cos przyzwoitego nie z butki pod patykiem...

Dla kazdego to cos przyzwoitego bedzie kosztowalo i smakowalo roznie...

Dla przykladu koles pojechal do Italianow na ten sam okres z wlasnym  papu gdzie raz wyskoczyl do knajpy na dobre zarcie i wyszlo go ok 2,5k wiecej a jezeli nas..

Acha a rybki polecam kupic na targu i zrobic samemu.

Nam wlasciciel robil,pychota w gebie:-D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi proszę co zjadłeś za 100zł w 4 osoby bo nawet jakieś zdechłe risotto to kosz 35-40zł do tego napoje i 200zł to jakieś minimum , nie mówiąc że po takim risotto to by dopiero człowiek coś zjadł :) 

Chyba że mówisz o fastfood typu pizza, frytki, hamburgery, Chevapchichi to może za 100zł by chwyciło bez napojów.

 

Wypożyczenie roweru takiego z Tesco 70zł dzień, przy rodzienie 3 osobowej pożyczenie ich na tydzień to 2100zł, chyba taniej jest kupić rower na miejscu pojeździć i zostawić - pogłupieli poprostu

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem też się wybrać do Chorwacji ale po tych cenach odpuscilem. Wybrałem Grecję wyniosło mnie w sumie ciut więcej ale nie musiałem się bujać autem 10+ godzin w jedna strone.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne gdzie, ważne z kim ;)

Niestety, ale tak jak było jeszcze kilka lat temu w Cro, to już raczej nie będzie. Co raz więcej ludu. Chyba, że szukać totalnego odludzia albo wyspy dalej oddalonej od lądu, ale to też ma swoje minusy. Rok temu byliśmy na Ciovo, w miejscowości Slatine. Bardzo mi się podobało, plaża we wrześniu była pusta, do Trogiru i Splitu bliziutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz ćwiczę www.wakacyjnipiraci.pl

Można tam wyhaczyć naprawdę tanie przeloty w fajne miejsca. Trzeba trochę temu czasu poświęcić ale uważam że warto :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz ćwiczę www.wakacyjnipiraci.pl
Można tam wyhaczyć naprawdę tanie przeloty w fajne miejsca. Trzeba trochę temu czasu poświęcić ale uważam że warto [emoji4] 
Zerknę jak będę przy kompie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, stanley napisał:

Zerknę jak będę przy kompie ;)

https://www.wakacyjnipiraci.pl/pakiety/zimowy-urlop-na-kanarach-tydzien-na-la-palma-za-890-pln-przeloty-apartament-z-basenem-oraz-auto_22933

to jest super :) Jakby nie to że mam już co innego na Grudzień zaplanowane to już bym tam się ładował :) Kupel wyhaczył ostanio tam lot do RPA za 1600zł oczywiście w dwie strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grudzień to dla mnie narty w Austrii. Już mamy pochytaną chatę;)
A oferta ciekawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, stanley napisał:

Grudzień to dla mnie narty w Austrii. Już mamy pochytaną chatę;)
A oferta ciekawa :)

no ja właściwie już przestałem jeździć na nartach bo jak mam do wyboru narty albo ciepełko to zawsze ciepełko wygrywa :) a w Polsce na narty to szkoda zdrowia.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem też się wybrać do Chorwacji ale po tych cenach odpuscilem. Wybrałem Grecję wyniosło mnie w sumie ciut więcej ale nie musiałem się bujać autem 10+ godzin w jedna strone.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka


Też chyba tak zrobię w przyszłym roku
Pełny all samolotem i masz wszystko gdzieś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, stanley napisał:

Za rok to Bieszczady żeby znaleźć spokój ducha;)

w Bieszczadach też już się pojawiają fajne ośrodki ale pół roku do przodu wszystko zarezerowane. 

Jak to mówi klasyk: "A może to wszystko rzucić i pojechać w Bieszczady" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Bieszczadach też już się pojawiają fajne ośrodki ale pół roku do przodu wszystko zarezerowane. 
Jak to mówi klasyk: "A może to wszystko rzucić i pojechać w Bieszczady" [emoji3]
Chata na zadupiu. Nic mi więcej nie trzeba ;) Smartfony, kompy out i jest totalny chill out [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ze wszyscy rezygnują z Chorwacji [emoji23][emoji23]. Może jest ktoś kto ma za sobą Tajlandie?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...