Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Wandej napisał:

W dzień jechałeś?

wyjechaliśmy z Legnicy o 20 a w Promajnie byliśmy o 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TURYSTYKA.WP.PL

Chorwacja miała być hitem wakacji 2021. Wielu Polaków planowało urlop właśnie tam, zachęconych brakiem testów przy wjeździe. Niestety wraz z początkiem lipca zasady się zmieniają i to z dnia na dzień...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Wandej napisał:
TURYSTYKA.WP.PL

Chorwacja miała być hitem wakacji 2021. Wielu Polaków planowało urlop właśnie tam...

i znowu namieszali dużo Polaków ponoć na wjeździe do Chorwacji zobaczymy jutro co będą pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadąc na Chorwację spędziłem na granicy Słowenia -Chorwacja jakieś 2 min, wracając z 40 min... Ale czytałem, że po tym 1 lipca ludzie stali po kilka godzin.. Miałem farta z tym wyjazdem jak nie wiem co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nam się udało. Wystartowaliśmy o 1:40 w sobotę z Baśki, a o 16:30 byliśmy w Wawie.

Jak wracaliśmy, to korek na wjeździe do Chorwacji miał z 8km, później widzieliśmy korek na granicy Austria - Słowenia i Czechy - Austria.

My przemknęliśmy bez problemu, najgorszy odcinek to A1 Czewa - Piotrków :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kolkov napisał:

Też nam się udało. Wystartowaliśmy o 1:40 w sobotę z Baśki, a o 16:30 byliśmy w Wawie.

Jak wracaliśmy, to korek na wjeździe do Chorwacji miał z 8km, później widzieliśmy korek na granicy Austria - Słowenia i Czechy - Austria.

My przemknęliśmy bez problemu, najgorszy odcinek to A1 Czewa - Piotrków :facepalm:

Standartowo w PL najgorzej:facepalm: 5lat temu jak jechaliśmy to budowali betonkę w Czechach i tam słabo szło. Ponoć 9tego znowu jakieś zmiany w obostrzeniach kurrwa a 10 ruszamy:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my wczoraj byliśmy na wycieczce i jechaliśmy mały kawałek przez BIH i też tylko dowody sprawdzili i bez problemu przejechaliśmy polecam prom z Ploce  na Trpanj blisko fajna plaża Divna

IMG_8856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2021 o 09:03, barca8585 napisał:

my wczoraj byliśmy na wycieczce i jechaliśmy mały kawałek przez BIH i też tylko dowody sprawdzili i bez problemu przejechaliśmy polecam prom z Ploce  na Trpanj blisko fajna plaża Divna

IMG_8856.jpg

Byłem 

Również polecam, jest mega ino słabo z miejscem do parkowania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pajda napisał:

Byłem 

Również polecam, jest mega ino słabo z miejscem do parkowania 

Nio słabo ale warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2021 o 09:03, barca8585 napisał:

my wczoraj byliśmy na wycieczce i jechaliśmy mały kawałek przez BIH i też tylko dowody sprawdzili i bez problemu przejechaliśmy polecam prom z Ploce  na Trpanj blisko fajna plaża Divna

IMG_8856.jpg

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj powrót z Promajny do Legnicy bez żadnych problemów na granicy tylko szybkie sprawdzenie dowodów i dalej jazda ale za to dzisiaj w drugą stronę to masakra korki cały czas na wjeździe do Chorwacji korek z 10 km a w Austrii i Czechach same korki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja startuję w sobotę do Tribunj ale tym razem przez Wegry z noclegiem przy Balatonie może uniknę tych korków.W tamtym roku na CRO SLO było to samo korki na 3-4 godz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje ale chyba wszyscy boja się zamknięcia w sierpniu.

 

obraz_2021-07-11_124321.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem w Tribunj  przez Słowację i Węgry zero stania na granicach zobaczymy po powrocie co będzie.Ale to dobra opcja i winiety tańsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie jakieś nowe wieści z drogi do Chorwacji? ja wyruszam w sobote z Wawy, przez Czechy, Austrie, Słowenie i do Opatija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kuba.goller napisał:

Panowie, macie jakieś nowe wieści z drogi do Chorwacji? ja wyruszam w sobote z Wawy, przez Czechy, Austrie, Słowenie i do Opatija.

Nie wiem jak teraz ale jechaliśmy 10tego to dobrym rozwiązaniem był przejazd w nocy i na granicy Słowenia Chorwacja wcześnie rano to wtedy bez korków. Wracając natomiast w ciągu dnia cała Chorwacka autostrada się powoli korkowała i do tego kolejki na granicach.  Wyjechaliśmy o 17 i o 10 byliśmy w Breli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy, że Chorwaci zaczęli walić w chu... Ludzie przyjeżdżają na zarezerwowane kwatery, a oni oddają zaliczki twierdząc, że ktoś dał więcej :shock3:

Polecam ten profil na insta:

https://www.instagram.com/lifewillshowpl/

Oni codziennie wrzucają relacje na temat tego co się aktualnie tam dzieje, jakie obostrzenia, co warto zobaczyć, gdzie jechać. Mają także deala z kilkoma firmami. Ja skorzystałem z ich kodu rabatowego i za lokum zapłaciłem 35% mniej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle sie zastanawiam po co sie pchac w ten syf ?

wqurwiac sie w samochodzie na autostradach, w korkach i ch... wie w czym jeszcze

na koniec dowiadujesz sie ze Twoje miejsce zająl jakis spasiony typ z patologiczną rodzinka na garbie

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dev napisał:

ciągle sie zastanawiam po co sie pchac w ten syf ?

wqurwiac sie w samochodzie na autostradach, w korkach i ch... wie w czym jeszcze

na koniec dowiadujesz sie ze Twoje miejsce zająl jakis spasiony typ z patologiczną rodzinka na garbie

 

Mam namiar w Breli na młodego chłopaka który prowadzi swoje kwatery. Możesz śmiało tam walić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę do Hotelu, więc powinno być ok. Zawsze lepiej niż nad polskie morze, gdzie długo wyczekiwany urlop może się skończyć siedzeniem w pokoju z dziećmi bo będzie 18 stopni i będzie lało, w knajpie zapłacę 2 x tyle co w Chorwacji. Kolega wrócił z Władka, był na skraju samobójstwa, tłum wszędzie, w knajpach, żresz albo won.

Nie to że nie lobię polskiego morza bo uwielbiam ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...