Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi


W here nie można

W Here nie mozna, myslalem ze pytanie jest o Sygic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanie czy w tej mapie można ustawić punkty pośrednie zeby prowadzila tak jak chcemy jechac?

Mozna.

W here nie można

Dokładnie to jest wada Here, brak punktów pośrednich. Dodatkowo here miewa problemy z wytyczaniem długich tras. Proponuje trasy całkiem inne niż google maps.

Testuje od kilku dni i wg mnie w here najlepszą opcją jest dzielić trase na kawałki i sprawdzać co nam zaproponowało.

Ja w sobote wystartuje na Sygic :)

Edytowane przez pdk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo here miewa problemy z wytyczaniem długich tras. Proponuje trasy całkiem inne niż google maps.

Nie wiem co to here ani sygic ale z ciekawości sprawdziłem trasy w google. Widzę, że nawet na cro nie pokazuje bdb tras alternatywnych, a moim zdaniem lepszych. Poklikałem jeszcze trochę po eu i nic fajnego nie wytyczyła. Co najwyżej najpopularniejsze/główne drogi :wink: Może here nie wytycza tak źle :)

Tu Roboform550 ma ciut racji, gdzie ta satysfakcja z dotarcia do celu itp :decayed: Miałem kiedyś gościa w firmie, który jeździł w trasy używając 3 navi jednocześnie, dodam że spośród 50 kierowców najczęściej miał problemy z trafieniem.. :facepalm: Przykład - tak zaglądał w navi, że nie zobaczył znaku 3m i w Budapeszcie rozbierali dla Pana barierki, bo nie było innej opcji wyjazdu :decayed: .

By nie odbiegać od tematu, to podłączam się do pytania o ceny na wyspie Vis. Bliżej im do tych na riwierze, czy tych w Bolu np? :)

Edytowane przez Steav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu na HERE jechalem i bylo ok, ale wlasnie brak punktow posrednich to minus mapy


A i panowie, gdzie mozna zostawic auto za free zeby dojsc na Punta Rata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu na HERE jechalem i bylo ok, ale wlasnie brak punktow posrednich to minus mapy

A i panowie, gdzie mozna zostawic auto za free zeby dojsc na Punta Rata ?

W Sygic jest opcja "zaproponuj parking" u mnie się sprawdziło.

W sygicu można wygodnie planować trasę na GM i później konwertować na format sygica w ITN Converter 1.90, wklejasz na kartę sd i jazda, w programie można dodawać punkty pośrednie jak i całą trasę (im więcej punktów w stosunku do GM tym lepiej wyznacza i prowadzi), u mnie było to 1600 km.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Szaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a wie ktos czy Slowacja/wegry/chorwacja maja odpowiednik naszego Yanosika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sygicu można wygodnie planować trasę na GM i później konwertować na format sygica w ITN Converter 1.90, wklejasz na kartę sd i jazda, w programie można dodawać punkty pośrednie jak i całą trasę (im więcej punktów w stosunku do GM tym lepiej wyznacza i prowadzi), u mnie było to 1600 km.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Kolego możesz bardziej rozwinąć temat. Mam sygica na androida, zainstalowałem ITN Converter na komputerze - udało mi się utworzyć na nim trasę na podstawie map google, wyeksportowałem trasę niby w formacie sygica (mam najnowszego 16 - *.itf ), plik zgrałem na telefon, ale nie mam pojęcia jak go otworzyć. W aplikacji nie ma czegoś takiego jak np. "wczytaj trasę", a klikając w plik w menadżerze plików (na telefonie) nie mam możliwości skojarzenia go z sygic.

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisany plik *.itf kopiujemy do katalogu w telefonie gdzie zainstalowanego mamy Sygica, a dokładniej: Sygic/Res/itinerary.

Po uruchomieniu Sygic, u mnie v 16.2.11 zapisaną trasę znajdziemy pod gwiazdką obok okna w którym wpisujemy to co szukamy.

Edytowane przez Szaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dzis w czarnogorze ;)

O to super. Ponoć ciekawy wciąż nieodkryty kierunek? Opisz coś w wolnej chwili. I rzuć fotami !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kazdemu. Ja jestem rzut beretem od miasta Budva wczoraj bylismy cos pozwiedzac. Stare miasto robi mega wrazenie.Znajduje sie na takiej jakby wyspie przy brzegu otoczone murami. W srodku mega klimat wszystko zachowane jak dawniej tylko ze przerobione pod sklepy i restauracje. Na prawde klimat nie do opisania. Z plazami problem taki jak na Chorwacji choc sa mniej kamieniste to jest ich nie wiele no i mega tlok. Dzisiaj wybieram sie na jakas wycieczke lodzia zobaczymy co to bedzie. Wieczorem po plazibgu wbijamy na Kotor ponoc super i jest na luscie Unesco. Foty wrzuce wieczorem jakies. Jak bede na kompie bo teraz z kallkulatora pisze. W drodze powrotnej zatrzymuje sie jeszcze na Chorwacj w Promajna. Tylko chce jeszcze zobaczyc na Dubrovnik po drodze. Chcialem jeszcze uderzyc na Albanie ale moja pani ma juz dosc jazdy samochodem hehe.

Edytowane przez Gibons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisany plik *.itf kopiujemy do katalogu w telefonie gdzie zainstalowanego mamy Sygica, a dokładniej: Sygic/Res/itinerary.

Po uruchomieniu Sygic, u mnie v 16.2.11 zapisaną trasę znajdziemy pod gwiazdką obok okna w którym wpisujemy to co szukamy.

Dzięki [emoji106]

Pozdrawiam, Łukasz

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze powrotnej zatrzymuje sie jeszcze na Chorwacj w Promajna.

po drodze zatrzymaj się w Tucepi w Konoba Ranc - nie będziesz Pan żałował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak jest z cb radiem po drodze bo duzo osób mówi że jest zakaz korzystania z cb w chorwacji i austrii czy to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak jest z cb radiem po drodze bo duzo osób mówi że jest zakaz korzystania z cb w chorwacji i austrii czy to prawda ?

2 razy byliśmy na 2 samochody i nikt nas nie zatrzymał, anteny po 1.5m cały czas na dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodajże w Austrii jest zakaz, trzeba by poszukać na necie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polecam kazdemu.

przyznam że o takich miejscach jak Budva i Kotor to czytałem jak miałem naście lat

chodzi mi to po głowie, oj chodzi


zahacz jeszcze Jezioro Szkoderskie

też jest podobno coś wspaniałego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...