Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jade do Beski 17 lub 18 sierpnia jak co to moge sie dołączyć ja i żonka.

tąpniete z LG g3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla zdecydowanych na wyjazd do Chorwacji w miesiącu wrześniu polecam :

http://olx.pl/oferta/noclegi-apartament-chorwacja-CID3-IDgzAHn.html#6b809c34f5

więcej info telefonicznie lub PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 8.08 wypoczywam w Makarskiej, wyjazd w ciemno okazał się bezproblemowy - apartmani znalezione w 30 minut, a autko schowane pod drzewkiem :)

Wyjazd był w niedzielę 7.08 o 16 z Wro -> Boboszów, Brno, Wiedeń, objazd w Słowenii, w Zagrzebiu na bramkach Lucko byłem już o 2. 3 godzinki snu na stacji i spokojny dojazd do Makarskiej o 10. Całkowicie płynny ruch przez całą trasę bez żadnych korków lub innych problemów na drodze. Ogólnie polecam wyjazd z niedzieli na poniedziałek, jest dużo spokojniej.

W domu będę 18/19.08 także wracam grzać dupsko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sa ceny od osoby za apartamenty? Jak w Chorwacji liczą za małe dzieci/ dobę?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sa ceny od osoby za apartamenty? Jak w Chorwacji liczą za małe dzieci/ dobę?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Ja uważam, że wszystko zależy od indywidualnych preferencji. W moim przypadku za 4 dorosłe osoby płacimy 80 euro/dzień czyli po 20. Duże apartmani, może nie w jakimś nowym stylu, ale kuchnia, dwie (!) łazienki, dwie sypialnie, taras, klima i WIFI - nie narzekamy, mając 200 metrów do plaży.

Co do jedzenia to podobnie - jak jesz pizzę, makaron itp., zapłacisz 40-50 kun, a jeśli wolisz ryby lub owoce morza licz się, że będzie nawet ponad 100 ;)

Wszystko zależy tylko i wyłącznie od tego, czego oczekujesz i ile masz kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to wybredny nie jestem, gorzej z żoną mam dziecko 2 letnie i 11 miesięczne i nie wiem czy za tego małego też będziemy normalną stawkę płacić jak za dorosłego czy może połowę albo wcale?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za male dzieci powiedzmy do 6-7 lat zwykle nie kasuja nic. Za starsze polowe stawki. Zalezy od właściciela i wielkosci apartamentu, ilosci osob doroslych itd. Na pewno uważają juz duzo bardziej na dopuszczalna ilosc osob w apartamencie na jaka maja zgloszenie w izbie turystyki ichniejszej bo kontrole chodza czesto w tym roku.

Co do jedzenia to zalezy czy duze miasto czy male i czy duzo turystow. Im wiecej turystow albo starowka jakas starego miasta to mule juz nie kosztuja 50 a 90 kun a rybna plyta z owocami morza dla 2 osob nie 200 a 350 kun ! Ceny winduja w tym roku hordy Wlochow i jak zwykle Niemców ktorzy boja sie latac do krajow zagrożonych terroryzmem. Do tego stopnia ze czasami w kanjpach np na polwyspie Plejsac mozna w karcie polskiej znalezc nizsze ceny niz we wloskiej czy niemieckiej... tak nas lubia Chorwaci :) Tak samo latwiej o dobra cene na apartament jak sie powie że sie jest z Polski.

Tapniete z SGS7

Przy okazji mały OT: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/368403-fabryczne-przygotowanie-pod-hak-a-palenie-sprzegla-problem/

Spotkał się ktoś z takim paleniem sprzęgła na chorwackich bardzo stromych podjazdach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, u mnie po powrocie z Chorwacji i BIH skończyło się sprzęgło w S3.... ślizga się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, u mnie po powrocie z Chorwacji i BIH skończyło się sprzęgło w S3.... ślizga się

Też upalałeś na ruszaniu pod strome górki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy ktoś może mi polecić dobre miejsce w Promajna? Jestem teraz w Makarskiej ale jutro (czwartek) kończy mi się pobyt u obecnego gospodarza. Szukam spokojniejszego miejsca, a z waszych wypowiedzi wynika, ze Promajna będzie dobrym wyborem.

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy ktoś może mi polecić dobre miejsce w Promajna? Jestem teraz w Makarskiej ale jutro (czwartek) kończy mi się pobyt u obecnego gospodarza. Szukam spokojniejszego miejsca, a z waszych wypowiedzi wynika, ze Promajna będzie dobrym wyborem.

Dzięki za pomoc

tutaj byłem w ubiegłym roku i w tym też mam zarezerwowane od 28-08, zapytaj może ma coś wolnego

http://www.apartamentychorwacja.pl/apartamenty/promajna/apartamenty-marin/3976

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro wyjezdzam do Beski Voda ,jak by ktos byl to moge sie spotkać .

tąpniete z LG g3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, u mnie po powrocie z Chorwacji i BIH skończyło się sprzęgło w S3.... ślizga się

Też upalałeś na ruszaniu pod strome górki ?

Sam nie wiem jak to się stało;) ale było sporo górskich podjazdów i zjazdów, szczególnie w Bośni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj jestem w Rogoznicy. Miejsce bardzo mi się podoba. Nie ma dużo ludzi, plaże ładne

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak tam droga przez Czechy/Austrie mocno sie korkuje? , wyjezdzam w sobote

Polecam sledzic : http://www.cro.pl/korki-po-drodze-nad-adriatyk-i-jak-ich-uniknac-t17802-6135.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy ktoś może mi polecić dobre miejsce w Promajna? Jestem teraz w Makarskiej ale jutro (czwartek) kończy mi się pobyt u obecnego gospodarza. Szukam spokojniejszego miejsca, a z waszych wypowiedzi wynika, ze Promajna będzie dobrym wyborem.

Dzięki za pomoc

http://www.makarska-promajna.com/en/apartmanbojka4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy ktoś może mi polecić dobre miejsce w Promajna? Jestem teraz w Makarskiej ale jutro (czwartek) kończy mi się pobyt u obecnego gospodarza. Szukam spokojniejszego miejsca, a z waszych wypowiedzi wynika, ze Promajna będzie dobrym wyborem.

Dzięki za pomoc

http://www.makarska-promajna.com/en/apartmanbojka4.html
Byłem polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...