Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Pilot do centralnego zamka i kluczyk


pysio30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przejde od razu do rzeczy bo temat jest rozlegly :

Kupilem na ebey taki oto zestawik

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3cbb031803c3d0de.html oczywiscie nowy zapakowany a co najlepsze przelicytowalem toto za 1 euro + koszta wysylki w sumie ok 7 euro zaplacilem i przyszlo :)

Mam kilka problemow teraz z montazem tego ustrojstwa a wiec :

1. wg schematu zalaczonego mam to podlaczyc do jakiejs kostki 16 stykowa zolta i 12 stykowa czarna http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4f94eba5a6767189.html , http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/88b2bbdd31f98a9a.html tyle ze nie wiem gdzie tej kostki szukac - zdjecia niestety sa koszmarne :( ale moze ktos wie gdzie toto mam wpiac - zaznaczam ze centralny zamek mam tyle ze bez pilota , aha schematy sa 2 rozne do jakiegos jeszcze podlaczenia komfort , ja nie wiem czy mam ten komfort bo z tego co znalazlem na forum to powinny sie szyby otwierac i zamykac jak sie kluczyk przytrzyma a u mnie to jest tak ze jak mam otwarte to sie zamkna po przytrzymaniu kluczyka ale nic sie nie dzieje jak otwierajac samochod przytrzymam kluczyk tzn nie otwieraja sie szyby ale w sumie nie zalezy mi na tym :) pytanie tylko gdzie znalezc ta kostke i tama jest jeszcze kostka do migaczy ale tez nie wiem gdzie jej szukac :(

2. kolejny problem jest taki ze te kluczyki tam sa do Audi A3 chyba tzn sa inne niz ja mam ale widze ze tam jest taka srubeczka ze chyba da sie wymienic sam wklad klucza tzn sam ten metalowy plaskownik z wyzlobieniami :mysli: no i oki to w sumie nie jest problem ale problem zaczyna sie ze ja mam tylko 1 kluczyk a tu teraz chodzi o immobilieser - czy moge sam go jakos zaprogramowac VAGiem a najlepiej czy moge go odlaczyc albo co zrobic zeby nie byl wymagany bo nie mam zadnych papierow do tego ata i w AUDI nie chca mi nic zrobic zebym mial drugi kluczyk , jka ten 1 zgubie to leze ;( myslalem czy nie dalo by sie jakos tego jednego kluczyka co mam podwiesic , pryzkleic gdzies zeby sygnal dawal a uzywac se te ktore se u slusarza bez problemu dorobie bo sie juz pytalem i nie mam problemu tyle ze slusarz nie zakoduje mi kluczyka :(- co ja mam z tym teraz zrobic ?

przepraszam ze sie tak rozpisalem ale trudno bylo to jeszcze bardziej skrocic i tak juz pominalem duzo szczegulow i pytan :)

widze ze zdjeciua nie dzialaja ale moze zaczna za jakis czas moze ten serwer fotosik potrzebuje troche czasu na .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego montaz alarmu był opisywany szcegołowo na forum, temat immobilaizera w nieorginalnym kluczyku rownież. Modułu komfortu jako tako nie masz ale domykanie szyb możesz podłączyć bo to oto pewnie chodzi.

także zapraszamy do szukajki :szukaj::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pomozcie koledzy a4 96 1.6 adp montaz alarmu szukam instrukcji i nic kompletnie podrzućcie linka[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 18:45_________________________________________________pomozcie szukam schematow podlaczenia alarmu do adp 1.6 b 97r podajcie linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...