Spoty Katowice i okolice

keżor

3 minuty temu, stanley napisał:

nawet niemieckie piwo pije  :decayed:

:decayed: edycja na Oktoberfest

8k3Duay.jpg

• Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• stanley

• Kędzior

• Miszka82

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

Masz garaż. Samochód nie stoi na placu w skrajnych temperaturach. To raz. A dwa. Poł skóra zwyczajnie bardziej mi się podoba niż ta gładka pełna skóra w Recaro. Co innego te przeszywane fotele w innych markach, czy wyższych modelach. A jak mam położyć trójkę za komplet foteli to wolę, żeby były na sto pro takie, jak chcę, bez kompromisów.
Zgadzam się, nie ma lepszej opcji jak skóra + alkantara, miałem recaro w pelnej skórze i zimą była lipa, teraz mam połskóry i jest o niebo lepiej, nie trzeba nawet podgrzewania!

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Czyli ładna wtopa bo ja po te fotele mam jechac we wtorek ;)

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Nie słuchaj ich Majki, rozpuszczone to strasznie :) Fotele wyglądają na wyjatkowo zdrowe do tego w fajnych pieniądzach. Gdyby były w beżu sam bym po nie jechał. Obecnie mam pełną skórę, a auto parkuje pod chmurką. Nawet w najzimniejsze dni wystarczy tylko na chwilę włączyć grzanie by poczuć błogie ciepelko;) Bier bo będziesz żałował... Na forum za dużo gorsze wołają po 3k chodz odkąd pojawiła się ta oferta inny komplet oferowany na forum z 3,2 k potaniał do 2,65. Też warto rozważyć.

Edytowane przez Onyks

Pajda nie parkuje w garażu;)
Dokładnie , moje auto stoi pod chmurką na placu
Z garażu korzysta żona ale tylko zima.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

21 minut temu, pajda napisał:
17 godzin temu, ucho.77 napisał:
Duzego pasata :wink:

To wiem ale silnik , bajerki itp

Model GP2 czyli po 2 lifcie, wersja Individual bez boazeri w środku! , 3.0TDI 240PS CEXA bez bolączek typowych dla tego motoru, tiptronic ZF 6, stały napęd 4x4 Torsen jak w Audi, pneumatyka + regulacja twardości amorów. Bajerki wszystkie możliwe, dodatkowo rozszerzony pakiet skórzany, podświetlane listwy progowe, BT Premium i rozne inne. Jak sie ogarne z wszystkimi pozakupowymi sprawami to zarzucę tematem. Wczoraj dopiero go odebralem od Daneckiego po serwisie olejowym, świece i inne duperelki. Wg mnie fajna odskocznia od Audi, ale nie traktuje tego auta jako moje docelowe :)

Edytowane przez turzol

Turzol czy to nie specyfikacja Phaeton

To je Ponton :) bo tak go ochrzciliśmy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To czekam na foty i wrażenia z jazdy jak by nie to że nie ma go w kombi to bym teraz brał pod uwagę przy kupnie nowego a tak został passat

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka