Spoty Katowice i okolice

• Miszka82

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

A4 siano - my tu sobie żartujemy - a tak na poważnie to śledź ten wątek bo w niedługim czasie napewno będziesz mieć pod nosem super zlociki :good:

A powaznie mozna sie dowiedziec, moze głupie pytanie ale nie jestem w temacie

Szerze to się ciesz że nie jesteś w temacie :good:

widze chyba ze to jakies TABU.. :cool1: :>

Po prostu lepiej tego nie poruszać bo i po co :)

A powaznie mozna sie dowiedziec, moze głupie pytanie ale nie jestem w temacie

naprawdę nie ma o czym ( wspominaliśmy o czymś co było kiedyś ) o pewnym klonie zlotów Katowicki - ale naprawdę szkoda głowę zawracać - czekaj na podania dnia miejsca i godziny zlotów SK :good: ( wszystko pewnie zostanie w tym wątku napisane )

ja to wyjaśnie tu i teraz i ostatni raz mam nadzieje,

w 2006 roku jak już pisałem powstały spoty Katowickie , ja je rozkręciłem i jak przeszedłem na eu to zabrałem je ze sobą. dlatego teraz wróciłem na PL i spoty wracają ze mną , także miejsce myśle że jest ok , bo jak widać ludzie z eu powoli wracają na pl , bo tak naprawde większość nie wiedziała że tu jest OK, tylko słyszeli od admina że PL to ZUO , dlatego teraz założyłem temat katowicki i myśle że za niedługo wszyscy będą jeździś z tego klubu a nie z tamtego, a miejsce od 3 lat jest to samo i myśle że to jest najlepsze miejsce w katowicach , dltgo zostaje jak zostaje. I wydaje mi sie że ta cała strona powinna polecieć do kosza. jak ktoś czegoś nie wie to prosze nie pisać tego w tym temacie tylko sbie założyć w "na każdy temat" jakiś temat lub pisać PW do mnie, a nie mi tu śmiecić :thumbdown:

Kezor zgadzam sie z toba w 100%, uwazam ze zmiana miejsca nie ma sensu :blink: Ja bede w kazdym razie przyjezdzal :cool1: Bo wiesz co mysle o EU :thumbdown: tzn o niektorych osobach

Ja również będę się starał w miarę możliwości przyjeżdżał :naughty:

Keżor jedna rzecz mnie zastanawia, czyli w tej chwili żadne spoty w Kato się nie odbywają ?

oficjalnie sie nie odbywają , bo nie ma ekipy , tak jak to jest napisane w pierwszym poście :gwizdanie:

Ja też jakby co jestem :naughty:

Dzięki za wczorajszego spota :) Byłe mega śmiesznie :D

wpadaj Krolu :cool1: tylko powiedz mi jedno czy ty sie wstydzisz swojego silniczka, ze masz wpisane 4,2 :chytry:

Kezor Murzyn ma jakies problemy na eu :polew: Dowiedzial sie podobno od kogos, ze chyba my na niego wczoraj jechalismy, ze zwalil mi te logi i wogole i sie zali na forum :polew:

Ponizej odpowiedz jaka mu napisalem:

"Nie wiem o kim mowisz Murzyn ale ja moge tylko potwierdzic, ze mi logi zjebales i to pierwszorzednie :klnie: Gadales ze turbo i takie tam do czyszczenia, ze 96 KM przy dobrych lotach mam a to wszystko raczej :kupa: prawda ::) Wiec ja juz tobie napewno nie dam logow zrobic 8) Jak inni chca niech Ci ufaja ja juz tego napewno nie zrobie :) Jak tylko pojade na hamownie w 3-miescie to przesle tobie wykres i bedziesz mial czarno na bialym ile mam koni pod maska :gwizd:

Prosze nie zmieniac mojego posta nawet po czesci, mam prawo do wyrazania swojej opini i nikogo tym postem nie obrazilem. Jak bedzie usuwany bede go wklejal na nowo :lol:"

Kezor jak to nie ma ekipy :wallbash: Masz u siebie najbardziej ori autko w klubie :cool1:

ale z tego co wiem ta ekipa nie ma jeszcze ramek z PLki także nie jest to ekipa z PL ;) jak sie to zmieni to będą oficjalne spoty ;)

ja już mam zamówioną ramke i naklejki :evil:

hmmmm ja ogolnie nie mam zamiaru zakladania ramek ani naklejania naklejek, wiesz ze z eu tez nie mialem :no: