Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez pod warunkiem ladnej pogody...:whistling:

Wczoraj była lipa i jakoś dałeś radę, to jutro nie podołasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Organizacyjny rozpiz*ziel z powodu meczu ktory chca ogladac moze 3 osoby.... proponuje 18 spotkanie grill i tyle kto pojedzie na mecz ten pojedzie i kij w oko....:whistling:

---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

ale kombinujecie :doh: ekipa nam się sypie i to jest prawdziwy powód - niestety coraz mniej ludzi przyjeżdża na spoty :thumbdown:

Co sie dziwic jak ostatnie spoty trwaja godzine kebab i do dom.... trza mlodej krwi bo dziadkichodza spac z kurami...:polew:

ty to najlepiej se idź posiedzieć do seata! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacyjny rozpiz*ziel z powodu meczu ktory chca ogladac moze 3 osoby.... proponuje 18 spotkanie grill i tyle kto pojedzie na mecz ten pojedzie i kij w oko....:whistling:

---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

ale kombinujecie :doh: ekipa nam się sypie i to jest prawdziwy powód - niestety coraz mniej ludzi przyjeżdża na spoty :thumbdown:

Co sie dziwic jak ostatnie spoty trwaja godzine kebab i do dom.... trza mlodej krwi bo dziadkichodza spac z kurami...:polew:

ty to najlepiej se idź posiedzieć do seata! :polew:

:doh: Prawda ... :doh: To mi doyebałes ... :polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

Ja tez pod warunkiem ladnej pogody...:whistling:

Wczoraj była lipa i jakoś dałeś radę, to jutro nie podołasz?

Ale wczoraj nie było miękkich pytek i impreza trwala od 9 do 16 a nie 2h ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a ja niestety nie mogę podjechać szlak by to trafił :facepalm: furę ojca rozgrzebałem i jutro montaż bo musi być wyszykowana na długi weekend :kwasny: a tam w komorze silnika nic nie ma :whistling::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a ja niestety nie mogę podjechać szlak by to trafił :facepalm: furę ojca rozgrzebałem i jutro montaż bo musi być wyszykowana na długi weekend :kwasny: a tam w komorze silnika nic nie ma :whistling::grin:
wstaw silnik z kosiarki...może się nie kapnie:naughty::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a ja niestety nie mogę podjechać szlak by to trafił :facepalm: furę ojca rozgrzebałem i jutro montaż bo musi być wyszykowana na długi weekend :kwasny: a tam w komorze silnika nic nie ma :whistling::grin:
wstaw silnik z kosiarki...może się nie kapnie:naughty::decayed:

he kapnie się bo mi pomagał dzisiaj i będzie widział, że ten nowy jakiś mniejszy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mnie jutro nie będzie, nie będę się gonił bo mam kupę roboty na działce a to jest ważniejsze niż 2 godzinny grill :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a ja niestety nie mogę podjechać szlak by to trafił :facepalm: furę ojca rozgrzebałem i jutro montaż bo musi być wyszykowana na długi weekend :kwasny: a tam w komorze silnika nic nie ma :whistling::grin:
wstaw silnik z kosiarki...może się nie kapnie:naughty::decayed:

he kapnie się bo mi pomagał dzisiaj i będzie widział, że ten nowy jakiś mniejszy :grin:

powiesz..."Tato...teraz jest moda na downsizing...":decayed: Zmniejszona pojemność i spalanie a moc prawie ta sama:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...no to się szykuje spora frekwencja...:whistling:

:eusathink: tak myslisz, tu zawsze dużo gadają a potem jak przychodzi co do czego to jest 5-6 osób i na tym sie kończy..:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...no to się szykuje spora frekwencja...:whistling:

:eusathink: tak myslisz, tu zawsze dużo gadają a potem jak przychodzi co do czego to jest 5-6 osób i na tym sie kończy..:whistling:

mówisz...zaryzykowałbym, że dość sporo będzie ludków. lecz jak długo tam będą to czas pokaże...:whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

spadam w wyro :lazy: dobranoc:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak jutro ma być duże zachmurzenie oraz 18 stopni więc coś mi się zdaje że po kebabie i do dom na mecz :polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak jutro ma być duże zachmurzenie oraz 18 stopni więc coś mi się zdaje że po kebabie i do dom na mecz :polew::naughty:

nom widzę tą pogodę...normalnie się zdegustowałem...:disgust:

...ale dobry kebab w ostateczności nie jest zły:decayed::facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak jutro ma być duże zachmurzenie oraz 18 stopni więc coś mi się zdaje że po kebabie i do dom na mecz :polew::naughty:

nie pindol, jak nie będzie padać to trzeba wuszta zjeść :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...