Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Nierówne odpalanie z rana


3LV15

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam od niedawna taki problem jak auto jest zimne nie odpala równo obroty skaczą od zera do 1100 i prace silnika słychać tak jak by chodził na trzy gary po zgaszeniu i odpaleni ponownym juz jest okej co to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem ten sam problem,wyszlo na to ze mialem uszkodzony czujnik cisnienia paliwa(dokladnej nazwy nie znam):),wymienilem i odpala jak zegarek,VAG ci tego nie wykryje bo bylem 2 razy na VAG-u,problem polegal na tym ze samochod jak stoi dluzszy czas to ten czujnik(zawor)powinien trzymac paliwo,jezeli jest uszkodzony to wlasnie jest taki objaw.Jestem na 99% przekonany ze to to.A zeby sie upewnic to przed odpalenim z samego rana scisnij jakims mocnym zaciskiem wąż zwrotny paliwa,odpal auto i tyle jak bedzie dobrze chodzic to wymien ten czujnik i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedz do gazownika niech sprawdzi Ci wtryski od gazu niewiem co to ma wspólnego bo odpalasz auto na benzynie prawda.Miałem ten sam problem po zmianie wtrysku gazu wszystko wróciło do normy.To tak jakby komputer zapamiętał ze masz walnięty wtrysk gazu i to samo robi się na benzynie. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

instalacja Gazowa nie posiada wtrysków tylko elektrozaworki :))

Panowie chodzi tutaj o mapę wyrysku

Mapa wtrysku gazu zakłuca mapę wtrysku paliwa stąd te problemy

Gazownik musi ustawić mapę wtrysku gazu maxymalnie podobnąjak mapa wtrysku paliwa i bedzie oki :))

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...