Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ubezpieczenie i rejestracja auta w UK/PL


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie chodzi o takie możliwości ( dot to osoby z PL mieszkajacej w UK):

- kupno auta w UK - RHD i rejestracja w PL, czy można :?: jeśli tak co trzeba zrobić i gdzie sie udać :?: Moze ktoś z Waszej rodziny, znajomych przerabiał taki temat :?:

-kupno i rejestracja w UK ale ubezpieczenie w PL :?: tutaj liczę na kolegę bratpit'a :wink: Czy jest to możliwe, opłacalne :?:

Bardzo proszę tylko o konkretne info :!: Chyba są koledzy mieszkajacy w UK zarejstrowani na forum :?:

odpowiedzi NIE na temat, proszę moderatora o kasowanie :twisted: :mrgreen:

z góry dzięki za wszelkie konkretne info, linki, namiary itp :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne przeróbki nie wchodzą w grę :!:

jako ciekawostka: jezdżą auta na polskich blachach w UK i z kierowcnicą RHD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ciekawostka: jezdżą auta na polskich blachach w UK i z kierowcnicą RHD

No to w UK mozliwe, ale z tego co mi wiadomo zeby w polsce zarejstrowac musisz miec po lewej stronie kierownice. A w UK sa oplaty strasznie duze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nawet nie zartuj ze nie wiesz o co chodzi...

Pozartowac nie mozna :mrgreen: Przeciez wiem ze zarowki sie zamienia z postojowek na mijania hehehhehe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chłopaki trzeba wywalić te Wasze posty o światłach itp :twisted:

przecież napisałem, że są tam samochody z PL rejestrowane i z kierownicą po "innej" stronie.

poza tym potrzebuje konkretnych info a nie dywagacji pt .."a może to, a moze tamto" :twisted: mam napisać drukowanymi :?:

pytam w imieniu mojego brata, On tam mieszka i kupuje A4 2.8 Q tip, ubezpieczenie jest drogie i szuka opcji, zeby coś zaoszczędzić :wink: bo nie ma zadnych zniżek

:sad:

jak nic się nie da zrobic to normalnie zarejestruje i opłaci ubezpieczenie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam w imieniu mojego brata, On tam mieszka i kupuje A4 2.8 Q tip, ubezpieczenie jest drogie i szuka opcji, zeby coś zaoszczędzić bo nie ma zadnych zniżek

jak nic się nie da zrobic to normalnie zarejestruje i opłaci ubezpieczenie

Moj brat tez tam jest i tak to wyglada, zeby zarejstrowac w Polsce trzeba przerobic autko. Moj kupil Vectre 2.0 150 km , jakas wersje SRI czy cos takiego . Tam nie ma jako takiej rejstracji , tablice jakie byly takie bedzie mial. Autka tanie ale oplaty :shock:

[ Dodano: 2006-06-03, 23:03 ]

przecież napisałem, że są tam samochody z PL rejestrowane i z kierownicą po "innej" stronie.

Wlasnie chodzi oto ze tam z Polski moga byc bez przerobek, a u nas z Angli musza byc z przerobkami ( oto Polska wlasnie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWAZNIE: proponuje zarejestrowac je w PL jako przerobione, a wcale nie przerabiac. Jest do tego potrzebne tylko badanie techniczne, a wiadomo ze nie jest to problem zalatwic...

...jezeli chcesz konkretne info jak co mozna zrobic i jak ominac kilka przepsow to udam sie w poniedzialek do kolezanki z wydzialu komunikacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a brat ile ma lat?

ja za swoje auto uzebzpieczenia place 400f(pelen pakiet) do tego tax 180 i takie ta sa kwoty za A4 1.9Tdi.Ponizej 25 roku zycia tak jaki w Polsce w UK trzeba zaplacic wiecej

co do auta na polskich blachach w UK,mozna smialo smigac i nie ma takiego prblemu jak w Irlandi ze policjia lapie i kaze zakupic Tax.

choc sam jestem ciekaw jak mozna zarejestrowac angielskie auto u nas w polsce, wiado ze koszta ubez.sa znacznie tansze w naszym kraju.

dodam ze moje ubzez w Uk nie obejmuje znizek

a zeby znizki miec trzeba miec tylko pismo z ubezpieczalni informujace jak dlugo miales zawarta z nimi polise.1 rok = 10% znizki.Wiec moze lepiej jak brat by posiadal takie pismo?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto wam bredni naklad, ze samochodu z kierownica po prawej stronie nie da sie zarejestrowac w Polsce?? U mnie w malutkim miescie chyba dwa jezdza takie i jakos zarejestrowali. Wszystko podobno zalezy od celnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto wam bredni naklad, ze samochodu z kierownica po prawej stronie nie da sie zarejestrowac w Polsce?? U mnie w malutkim miescie chyba dwa jezdza takie i jakos zarejestrowali. Wszystko podobno zalezy od celnika.

Mozliwe ze wszystko zalezy od tego ile sie zaplaci :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he ja to raczej na Torwarze w wtorki przesiaduję :mrgreen: swoje w UK już kilkukrotnie odbyłem :smile:

mój brat od zeszłego wieku tam siedzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...