Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czy tu brakuje śrub ?


street23player

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko do posiadaczy AFN'ów. Od początku kupna autko ma wyciek ;( byłem z tym u mechaniora, ale powiedział że "poci sie i to normalne przy tym przebiegu". No wiec postanowiłem go umyć i zobaczyć skąd to tak leci bo wcześniej nie było za dobrze widać przez ten brud ( ponieważ nie posiadam osłony skrzyni biegów ). Po umyciu na poniższym zdjęciu znalazłem pare zakamarków w których wydaje mi się powinny być śruby ( strzałka czerwona i niebieska )

e8820ee2e61c524fm.jpg

strona pasażera-widać ślad jakby tam kiedyś coś było

623381f941438df6m.jpg

strona kierowcy

f57f68353362f304m.jpg

no i jeszcze jedno pytanie bo nie jestem pewien. Czy ten korek na wysokości przegubu wewnętrznego od strony kierowcy to do sprawdzenia stanu oleju w skrzyni ?

55508ae8edc06eecm.jpg

Z góry dziękuję i pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak brakuje srub, widocznie ktos cos robil ze skrzynia lub sprzeglem,a z poceniem to zmien mechanika bo chyba zyje jescze samochodami fso ze przejedzie 1000km i juz sa wycieki, pocic sie moze albo z pod miski ojejowej albo z simeringu na wale .umyj dobrze miske olejowa i odpal auto niech sie nagdzieje i i bedziesz widzial czy cos sie powoli saczy jak nie to simering do wymiany, czesta przypadlosc afn-na

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śruby już założone tylko jestem teraz zawiedziony że ktoś już tam grzebał i nawet nie chciało mu sie po wkręcać ;( (zdjęcia z telefonu )

c70af4825f4feef2m.jpg

73ba8e8688dda017m.jpg

ps. jeszcze raz dziękuję za pomoc

te forum to naprawdę przydatna rzecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...