Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Nie działajace piloty w kluczykach


Piotrek25w

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatam

Posiadam Audi A4 2002 r tdi i mam taki problem, przestały działać piloty w kluczykach i nie moge otwierac i zamykac auta z pilota tylko musze kluczykiem stało sie ta nagle. Wymieniłem baterie i tez to nic nie pomogło i nie pokazało mi zadnego błedu w module komfortu jak sprawdzałem Vagiem. Prosze o jakąś rade:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wymieniałes baterie to normalne, zeby dzialaly musisz włożyć kluczyk do stacyjki i przekręcić, nie zapalaj silnika

potem naciskaj przyciski na pilocie oczywiscie przy włączonym zapłonie, kolejno (podobno trzeba tylko jeden, ale nie wiem dokladnie który) np po dwie sekundy. Ja tak robilem i mi to działało. Oczywiście dla każdego kluczyka trzeba to zrobić osobno. Jak to nie zadziała to trzeba podpiac VAG'a i najpierw sprawdzić czy w module komfortu nie ma błędów, jak jest ok to w wartościach mierzonych można sprawdzić poprawne działanie pilotów (nie pamiętam która grupa) mozna tam sprawdzić ile pilotów jest zaprogramowanych, sprawdzić wszystkie przyciski na pilocie i zidentyfikowac kluczyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

sprawdzałem Vagiem i tez nic sie nie da zrobic vag wogóle nie widzi sygnału pilotów. Jutro wybieram sie do elektronika i bede wszystko wiedział. Dam znac co było.

Dzikuje za wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...