Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Woda przedostaje sie do środka


brzoza1880

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problemik w mojej audiolce pojawila sie woda pod gumowymi dywanikami czytałem juz inne posty na ten temat ale wszystko sprawdzilem i kanaliki pod szybą ,i pod komputerem , zauważyłem ze woda dostaje sie do pojazdu podczas gwałtownego skrętu .woda przedostaje sie kanałami którymi leci powietrze i przy wiatraczku jak i i kanałem przy dolnym nawiewie kierowcy prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wężyki to jest to

W B5 też czasami jest woda, wypina się wężyk z płynem od spryskiwacza i jak walisz spryskiwacz na tylną szybę to daje CI po nogach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę sie pod temat.

Ostatnio też zauważyłem że mam mokro na dywaniku po stronie pasażera. I to raczej nie woda z zewnątrz, bo nawet podczas suchego dnia normalnie leci mi strużka wody z lewego górnego rogu (jak spojrzeć na przestrzeń na nogi pasażera). Jak już zaobserwowałem dzieje się tak podczas używania klimy. Czy w B5 też jest ten wężyk odprowadzający wilgoć tak jak w B6? I czy to może być przyczyna? Jeśli tak to jak się dobrać do tego wężyka?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw odklrec schowek kilka srubek wezyk znajduje sie z lewej strony pod wykladzina bedzie to wezyk z plastiku bedzie on szedl od klimy do kanalu znajdujacego sie w podlodze sprawdz czy nie jest pekniety itd zazwyczaj on wypada mysle ze to jest napewno to bo mialem takie same objawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam ten sam problem tylko w miejscu w którym miał być wężyk ktoś zakleił dziure:/ i tera zmuszę kupić tą część tylko nie wiem jaki ma kod:/ ktoś pomoże?

audi a4 95/96 dodam iż to przekładka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam ten sam problem tylko w miejscu w którym miał być wężyk ktoś zakleił dziure:/ i tera zmuszę kupić tą część tylko nie wiem jaki ma kod:/ ktoś pomoże?

audi a4 95/96 dodam iż to przekładka

powinno byc napisane na czesci,wiec dobrze by bylo,jakbys sie dostal do tego i spisal numer :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ten krociec nie wystepuje ,jako samodzielna czesc zamienna-to niestety musisz wyrecic calosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha ok dzięki za pomoc :)[br]Dopisany: 10 Lipiec 2009, 20:30_________________________________________________jak myślicie ile taka cześć może kosztować a ASO ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problemik w mojej audiolce pojawila sie woda pod gumowymi dywanikami czytałem juz inne posty na ten temat ale wszystko sprawdzilem i kanaliki pod szybą ,i pod komputerem[...]

brzoza1880 rozwiązał problem, ale dla potomnych przydatne odsyłacze do starszych wątków z "mokrą podłogą":

- [b6 TDI 130] Woda pod wycieraczką kierowcy,

- WODA POD WYCIERACZKĄ..PO MYJCE LUB DESZCZU,...

W moim przypadku ciekło po stronie kierowcy. Właśnie wyczyszczenie odpływów w podszybiu i uszczelnienie pod komputerem pomogło.

Następnie dwa tygodnie "suszenia" samochodu w temp. 30 stopni na dworze, pozwoliło uniknąć wyciągania wykładziny do wyschnięcia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...