Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Długość linki elektrycznej szyby


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

Kuzyn musi wymienic linke w swojej a4 1995r . Pytanie, ile tej linki potrzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to sie inaczej robi? nie wymienia sie linki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to sie inaczej robi? nie wymienia sie linki?

no z tego co wiem to samej linki nie kupisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio znalazlem razem z tymi plastikami[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:57_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item672836671_podnosnik_szyb_szyby_linka_vw_golf_toledo_a4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio znalazlem razem z tymi plastikami[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:57_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item672836671_podnosnik_szyb_szyby_linka_vw_golf_toledo_a4.html

Oj w takim razie zgłupiałem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniałem samą linkę u siebie (a raczej pomagałem przy wymianie) gdyż przysłano mi do B6 mechanizm na lewą stronę a potrzebowałem na prawą... zadziałało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mozna sama linke wymienic... tam pisze ze potrzeba ok 3-4 metry linki. Wiec jak nikt nie wie dokladniej to zamowie 4m. dzieki za pomoc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mozna sama linke wymienic... tam pisze ze potrzeba ok 3-4 metry linki. Wiec jak nikt nie wie dokladniej to zamowie 4m. dzieki za pomoc :decayed:

Wąski się nie zna UPS :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mozna sama linke wymienic... tam pisze ze potrzeba ok 3-4 metry linki. Wiec jak nikt nie wie dokladniej to zamowie 4m. dzieki za pomoc :decayed:

Wąski się nie zna UPS :cool1:

bez przesady... :cool1:

jeśli chodzi o linkę to zakończenie jej jest bliźniacze (oczywiście po modyfikacjach) do tego które jest w kostkach prądowych (takich zwykłych chińskich do łaczenia kabelków)... wiem bo kiedyś sobie skróciłem linkę i zarobiłem właśnie rozbierając kostkę... może znajdę zdjęcie to wkleję... dotyczy B6 oczywiście...

PS: oczywiście skracanie linki w tym mechaniźmie to głupota... o czym przekonałem się 10minut po złożeniu wszystkiego do kupy :polew: muszą być zwoje bo inaczej się gubi przy wchodzeniu w ścieżki na kółku... no ale człowiek uczy się na błędach[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 15:16_________________________________________________>>TU<< masz link jak możesz sobie poradzić z zarobieniem nowej linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z DOROBIENIEM LINKI I ZŁOŻENIEM NIE MA PROBLEMU, PRACUJĘ W FIRMIE KTÓRA SIĘ ZAJMUJE NAPRAWĄ TAKICH PODNOŚNIKÓW KOSZTY NIE SĄ DUŻE A DO CIEBIE NALEŻY TYLKO WYJĘCIE MECHANIZMU NAJLEPIEJ Z CAŁĄ RAMĄ (BEZ SZYBY ALE Z SILNICZKIEM) BY NIE ZRYWAĆ NITÓW. MY WYMIENIAMY CAŁĄ LINKĘ PLUS TWORZYWA JEŚLI SĄ PĘKNIĘTE. CZAS OKOŁO GODZINY , MOŻNA TEŻ DO NAS WYSŁAĆ. ROBIMY WSZYSTKIE LINKI I DO KAŻDEGO SAMOCHODU. sorry za duże litery nie zauważyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSA... to walnij jakąś reklamę w odpowiednim dziale !!!

linka to akurat taki temat że będziecie mieli sporo wysyłek (o ile opinia będzie dobra) bo można parę dni poczekać... no chyba że się uprzecie przy wysyłce z ramą to byłby problem...

daj jeszcze info ile u mnie wymiana linki i podstawowych plasticzków kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt przy wymianie linki to 75 pln plastiki to koszt 30 ,- + oczywiście koszt wysyłki ( około 20 ,- kurier ups ) jeśli chodzi o ramę to już zależy od ciebie czy chce ci się zrywać nity . można też zrobić w firmie (pod wa-wą) po wcześniejszym demontażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...