Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z szyberdachem


kamilo319

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Koledzy powiedzcie mi co mam po kolei zrobić, żeby znaleźć usterkę i żeby szyberdach zaczął działać. Autko kupiłem niedawno i nie wiem co mogło się stać. Wiem, że trzeba odkręcić lampkę z podsufitki, żeby dostać się do jakiejś kostki, ale co dalej. Proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek wymontuj silnikczek i trzeba sprawdzic czy działa.

Najczęściej w 99% usterki są dwie

1. spalony silnik (lepsza opcja ponieważ wystarczy go wymienic bez demontowania podsufitki)

2. zerwana linka (gorsza opcja, wysoki koszt i demontaz podsufitki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą też być zerwane uchwyty - koszty i robocizna podobnie jak w pkt. 2 u kolegi wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a jaki jskoszt plus minus: linki z jej założeniem. Czy można dostać ją na allegro, i czy samemu da radę założyć się taką linkę. Jeszcze nie wiem co padło, ale na wszelki wypadek lepiej wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy samą linkę, ale cały komplet uchwytu dostaniesz na allegro również

komplet w ASO ~350 pln na stronę i kupa dłubania ze ściąganiem podsufitki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z szyberdachem tylko u mnie jest inna przyczyna :kwasny: :kwasny: Nie chce się do końca otworzyć :kwasny: :kwasny: i też proszę o pomoc jeśli ktoś będzie wiedział :naughty: :naughty:

Boję sie, że musisz troszkę rozebrać i zobaczyć co tam się stało. Ciężko stwierdzić tak jednoznacznie co może być przyczyną takiego stanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem już gdzieś o podobnej rzeczy-radzili rozebrać i wyczyścić szuny szyberdachu lub było też coś o skalibrowaniu szyberdachu z ustawieniami silnika czy coś takiego... poszukaj na forum. w każdym bądź razie radzili mu zostawic tą usterkę w spokoju, bo tak czy siak szkoda czasu na bawienie się...

mi natomiast nie otwiera się wcale, a upały mamy niezłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a jaki jskoszt plus minus: linki z jej założeniem. Czy można dostać ją na allegro, i czy samemu da radę założyć się taką linkę. Jeszcze nie wiem co padło, ale na wszelki wypadek lepiej wiedzieć.

Prosze bardzo. Cała sztuka :wink4:

http://www.allegro.pl/item678484936_audi_a4_96r_szyberdach.html

Kupuj i się nie zastanawiaj, pieniądze gośc chce śmieszne :shocked: za tyle to linki na jedna stronę nie kupisz, wymienisz cały szyber a swojego na cześci za lepszą zgarniesz :cool1:

No i kompletny, nawet z silnikiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też zrobiłem. Szyberdach już wymieniony. Było trochę dłubania z tą podsufitką, ale jeszcze gorsze było zdjęcie tych plastików-środkowe to bajka, ale tylnie to masakra. Ważne że szyberdach już działa.

Podziękowania oczywiście dla Norbi'ego TDI za link do aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też zrobiłem. Szyberdach już wymieniony. Było trochę dłubania z tą podsufitką, ale jeszcze gorsze było zdjęcie tych plastików-środkowe to bajka, ale tylnie to masakra. Ważne że szyberdach już działa.

Podziękowania oczywiście dla Norbi'ego TDI za link do aukcji.

:good: :good: :good: :good: :good:

Trafiło ci się :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie kiepska

Tak na marginesie w Krakowie na ulicy Narvik jest firma KONSOR. Jakby zerwała sie linka to oni to naprawiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...