Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ostrzeżenie przed zakupami u użytkownika nataliafs z allegro


bangobongo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wszystkich przestrzec przed zakupami u użytkownika allegro o nicku:

nataliafs, jest to firma MOTO TRADE :thumbdown: z Wrocławia handlują różnymi częściami do aut, głównie przepływomierze i pompy.

Wszystko jest dobrze dopóki płacicie i jesteście zadowoleni z tego co otrzymaliście w przesyłce.

Jeżeli towar jest wadliwy lub np nie pasuje do Waszego auta i odeślecie go nawet po obustronnym ustaleniu co i jak, to zapomnijcie, że zobaczycie kiedyś przedmiot po wymianie lub kasę w ramach zwrotu.

Ja tak naciąłem się na przepływomierzu do Forda dla mojego ojca, odesłałem na własny koszt pocztą i na tym koniec. W plecy 120 zł. Oszust ma teraz i kasę i towar.

Zero odzewu od sprzedającego, różne formy kontaktu mail,sms, GG po prostu nic nie dają, klient jakoby był niesłyszący zasłania się i informuje tylko o formie kontaktu elektronicznego. Albo nie odpowiadają, albo odpowiedzą wymijająco albo wyzywają od durni i śmieją się prosto w oczy. Nie ma na nich rady jak na razie, allegro chyba umywa ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykra sytuacja, wysmaruj mu komentarz na allero i tyle

ale.... na przyszłość polecam kupic przepływomierz w ASO lub dobrym sklepie gdyż te z allegro po 100zł nadają się tylko do wyrzycenia w śmietnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz paragon i dowód nadania przesyłki (zwrotu) ?

Zgodnie z KC masz prawo do zwrotu towaru zakupionego u przedsiębiorcy w terminie 10dni bez podania przyczyny. (dotycz zakupów na odległość np. internet)

Jeśli to jest sklep to niego dotyczy przepis.

Skontaktuj się z rzecznikiem konsumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez nie polecam.Pompa hamulcowa do forda.Sytuacja jak u Ciebie.Do dzisiaj nic sie nie zmenilo.Z moich informacji wynika,ze ludzi naciagneli od groma.Allegro milczy bo maja duze wplywy z prowizji :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja pewnie się zaśmieje z takiej ogromnej kwoty na jaką mnie przekręcili :no:

Paragonu nie mam bo napisali żeby odesłać całość wraz z opisem na co chcę wymienić i tak też zrobiłem.

Liścik w paczce miał nawet wydrukowany obrazek przepływki na jaką chciałem wymienić, nie wspominając, że różnica byłaby dla nich na + bo miałem dopłacić koło 100 zł...

Wszystko z należną kulturką załatwiałem, jak zwykle zresztą.

Treść komenta jaki otrzymałem od tych przekrętów :

"Aby wymienic towar nalezy go przeslac w oryginalnym opakowaniu ze wszystkimi niezbednymi informacjami,ale dla niego to zbyt skomplikowane czynnosci.Chyba nie umie pisac,a mama na wczasach.NIE POLECAM NIKOMU I PRZESTRZEGAM!!"

komentarz zbędny :wallbash:

Mam dowód nadania przesyłki i chyba z tym uderzę do jakiegoś lokalnego rzecznika w ich mieście.

Dzięki za podpowiedź Panowie o rzeczniku nie pomyślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz znajomwego radcę prawnego lub adwokata poproś żeby skrobnął pismo na papierze firmowym w paru zdaniach wzywające ich w terminie 7dni do zwrotu należności, jesli na forum jest więcej takich osób można sie skrzyknąć i zrobić zbiorowy pozew zeby ud***ć ch*ja. Czasem trzeba, jakby to Linda powiedział " w imię zasad skurw*synu". Póki każdy bedzie odpuszczał bedą ludzi ładować w podch*ja. Raz w imię zasad dojechałem takiego ch*jozę z allegro, założyłem sprawe, niby tylko o 300 PLN ale kosztów postepowania sądowego torche sie zrobiło, że ostatecznie zapłacił 3500 pln, a satysfakcja bezcenna. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszaj na policję i się nie przejmuj że to tylko 120 zł. Proponowałbym jeszcze zadzwonić do nich i powiadomić że będziesz zgłaszał, może się wystraszą i oddadzą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...