Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Problem Vag com 409


A4 siano

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam taki problem otoz podłaczylem dzis VAGa 409 pod autko i niby wszystko dobrze zainstalowane a tu jakis błąd.. :no: Otóz przy opcji autoscan programik sprawdza mi błedy: address 1:engine, address 2... az tu nagle mi wyskakuje: Sorry! This function requires VAG-COM to be registered and activated. please contact... itd i dalej jakis kod aktywujący.,,, o co chodzi? na poczatku idze a potem. :mysli:,, co zrobic zeby to hulało jak trzeba? albo jak daje : Select control module np. 35-Centr. locks to pochwili mi wyskakuje: no response controller. Wielkie dzięki naprawde za kazda pomoc dopiero zaczynam przygode z Vagiem i narazie to czarna magia dla mnie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli chodzi o VAG-CON 409 to sprawa wygląda następująco:

Vag-Com Crack 409 to trzy pliki: d1.bin, d2.bin, d3.bin które trzeba

skopiować do katalogu VAG-COM, tylko problem polega na tym, iż

po pewnym czasie (dość krótkim 1-3 min) pliki zostają zdeaktywowane

i VAG-COM wrzeszczy, że nie jest zarejestrowany. Rozwiązaniem jest

np. program X-starter który potrafi "podgrywać" w/w pliki do katalogu

VAG-COM np co kilkanaście sekund, co powoduje, że VAG-COM nie ma

czasu na deaktywację plików licencyjnych, bo ciągle dostaje nowe pliki.

:) :> :polew:

____________________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z tego co mi wiadomo nie da się aktywować VAG-COM 409 tak jak 311. Za pomocą ciągu znaków.

No chyba, że się mylę to proszę o takiego VAG-COM 409 :) :>

____________________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz kupic w Ross-Tech licencje i masz wszystko , nie popieramy piractwa :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz kupic w Ross-Tech licencje i masz wszystko , nie popieramy piractwa :no:

Do amatorskiego wykorzystania to spory wydatek http://www.vag-com.pl/oferta.htm (min 1600 PLN)

A nie ma co się oszukiwać, że przeważająca większość "forumowiczów" używa pirackiego vag-com.

Że tak zapytam a Ty odzim kupiłeś kabel i licencję Ross-Tech, czy może płacisz za każde podpięcie

u mechanika do sterownika silnika około 100 PLN ?? A może jednak na pirackim VAG-COM jedziesz ?? :polew: :laghing2:

____________________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam taki problem otoz podłaczylem dzis VAGa 409 pod autko i niby wszystko dobrze zainstalowane a tu jakis błąd.. :no: Otóz przy opcji autoscan programik sprawdza mi błedy: address 1:engine, address 2... az tu nagle mi wyskakuje: Sorry! This function requires VAG-COM to be registered and activated. please contact... itd i dalej jakis kod aktywujący.,,, o co chodzi? na poczatku idze a potem. :mysli:,, co zrobic zeby to hulało jak trzeba? albo jak daje : Select control module np. 35-Centr. locks to pochwili mi wyskakuje: no response controller. Wielkie dzięki naprawde za kazda pomoc dopiero zaczynam przygode z Vagiem i narazie to czarna magia dla mnie :blink:

po prostu trzeba wykupić licencję i po bólu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(rav) jak chcesz sie podlączyc za 100 pln u mnie to wpadaj , kabelek szybko sie zwroci , jak chcesz amatorsko sobie uzywac to nie potrzebujesz pełnej wersji i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...